Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Oppo Reno 4Z 5G

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné fólie a sklá na Oppo Reno4 Z 5G sú dobrý nápad

Poznáte aj vy ten pocit, keď si kúpite nový telefón a o pár dní sa vám na jeho obrazovke z ničoho nič objavia nepekné škrabance, odreniny či mastné fľaky a vy ani neviete, ako sa tam dostali? Takéto nepríjemnosti zamrzia. Horšie však je, keď vám telefón nešťastne spadne a rozbije sa vám displej. Prečo sa tomuto všetkému nevyhnúť jednoduchou prevenciou, dobrým ochranným sklom alebo fóliu na displej? 

Kvalita a bezpečie

Doprajte si preto ochrannú fóliu alebo sklo aj vy. Predstavujú ochranu nielen pred vlhkosťou ale aj pred následkami nárazov či pádov. Ochranné sklo aj fólia sú veľmi tenké, na šírku majú od 0,3 do 0,6 mm. Navyše sú celkom transparentné, a tak v ideálnom prípade celkom zabudnete, že ich na telefóne neustále nosíte. Pokiaľ sa vám počas používania akokoľvek poškodia, nemusíte sa strachovať. Jednoducho ich vymeníte za nový výrobok bez toho, aby váš displej poškodenie akokoľvek poznačilo. Oba doplnky sú veľmi príjemné na dotyk a prsty na nich nezanechávajú mastné odtlačky. Ku každému baleniu vám pošleme aj jednoduchý návod a „inštalačné pomôcky“ tak, aby pre vás bolo nalepenie doplnkov úplnou hračkou aj bez predchádzajúcich skúseností. 

Oppo Reno4 Z 5G: výhodne a múdro

Telefón Oppo Reno4 Z 5G predstavuje všetko, o čom ste pri svojom mobile snívali - jednoduchý a nadčasový dizajn, kvalitné prevedenie a top funkcie. Jednu z nich je napríklad zadný štvoritý fotoaparát s rozlíšením hlavného objektívu 48 MPx navrhnutý v celkom novom štýle. Nesklame ani predná selfie kamera, ktorá má pri tomto modeli dva objektív na ešte prepracovanejšie selfie zábery. Prekvapením je 120Hz displej meniaci vašu prácu na telefóne na hotový pôžitok. No a za zmienku stojí určite aj senzor odtlačkov prstov, ktorý nájdete na bočnej strane telefónu pre ešte jednoduchšie ovládanie. Vyskúšajte tento telefón sami a určite nájdete aj množstvo ďalších výhod.