Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Oppo Reno 4 Pro 5G

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Chráňte svoj displej Oppo Reno 4 Pro 5G

Ak chcete, aby vám telefón Oppo Reno4 Pro 5G vydržal v skvelom stave čo najdlhšie, ochraňujte ho najlepšie, ako sa len dá. Pomôžu vám v tom ochranné sklá a fólie na displej, ktoré spoločne s kvalitnými obalmi zaručia, že si váš telefón zachová svoju hodnotu po celé roky používania. Zistite si o nich s nami viac a doprajte svojmu mobilu len to najlepšie. 

Kvalitné ochranné doplnky sú alfou a omegou 

Ak chcete, aby váš displej vydržal čo najdlhšie v čo najlepšom stave, mali by ste si byť istí že používate naozaj kvalitnú ochranu. Ochranné sklá a fólie od etuo.sk perfektne sadnú na váš displej nielen rozmermi ale aj potrebnými výrezmi tak, aby vás v ničom neobmedzovali. Sú vyrobené z najkvalitnejších a najodolnejších materiálov, pričom spolupracujeme len s overenými výrobcami. Všetky ochranné doplnky sú 100 % transparentné a plne zachovávajú dotykové vlastnosti obrazovky. V ideálnom prípade tak v priebehu niekoľkých dní zabudnete, že ich na telefóne máte nalepené. Na displej sa fólie aj sklá lepia po celom povrchu a nielen po okrajoch. Tak je zaručené, že sa vám v prípade potreby jednoducho neodlepia. Vďaka oleofóbnej vrstve sa príjemne kĺžu a chránia vašu obrazovku aj pred vlhkosťou, nečistotami či mastnými odtlačkami prstov. 

Ultra rýchly Oppo Reno 4 Pro 5G

Výrobcovia uvádzajú, že smartfón Oppo Reno4 Pro 5G je takpovediac rýchlejší, ako svetlo. Zažijete s ním totiž skvelé pripojenie 5G, vďaka ktorému už nikdy nebudete musieť dlho čakať na sťahovanie súborov, filmov alebo videí. Tento telefón je príjemne tenký – len 7,6 mm – a váži iba 172 gramov. Tak vás nezaťaží ani vo vrecku tých najobtiahnutejších džínsov. Tento smartfón vyzerá akoby ste na ňom nosili tisícky hviezd alebo celé galaxie. Jeho telo je totiž krásne trblietavé a navyše odolné voči škrabancom i mastným odtlačkom prstov.