+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Ochranné fólie a tvrdené sklá pre OPPO Reno 4

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Ochranné sklá a fólie na Oppo Reno4 

Výrobcovia telefónov dávajú každým rokom väčší dôraz na to, aby vyrábali stále väčšie a tenšie displeje. Tie síce vyzerajú dokonale, avšak ich bezpečnosť je skutočne pochybná.  Práve preto by sa mal na vašom nákupnom zozname hneď pod novým telefónom objaviť aj ochranný doplnok v podobe ochrannej fólie alebo skla.    

Ako vybrať medzi fóliou a ochranným sklom?

Ochranné doplnky si vyberajte podľa toho, akú silnú ochranu potrebuje vaša obrazovka. Ak chcete mať úplnú istotu, zvoľte si temperované sklo. Ide síce o trochu väčšiu investíciu na počiatku, avšak veľmi skoro zistíte, že sa vám rýchlo vráti. Temperované sklo totiž môžete používať celé roky, a to bez poškodenia. Na Mohsovej stupnici dosahujú tieto sklá tvrdosti 9 z 10 stupňov, čo je naozaj silná ochrana. Odolnejšie sú už len diamanty, aj preto mnoho ľudí týmto sklám hovorí tzv. diamantová ochrana. Tvrdené sklo je odolné aj voči pádom z vysokej výšky na tvrdé povrchy alebo pôsobeniu ostrých predmetov, ako sú napríklad kľúče či povrch noža. Naopak flexibilná fólia sa dokáže prispôsobiť povrchu obrazovky, vyplniť a zakryť aj už existujúce nerovnosti. Váš displej s ňou tak bude opäť vyzerať presne ako v deň, keď ste si ho prvýkrát doniesli domov. Fólia naviac ochráni obrazovku pred nečistotami, prachom ale aj základným poškodením.     

Intuitívne ovládaný Oppo Reno4 

Telefón Oppo Reno4 vám prináša jedny z doteraz najprepracovanejších funkcií. Jednou z nich je napríklad možnosť ovládať displej pri sledovaní newsfeedu na sociálnych sieťach len pomocou gesta vďaka aplikáciám AirControl či zatmavovanie pri tom, keď vám niekto iný sleduje obrazovku telefónu. Model Reno4 vám taktiež prinesie skvelý fotoaparát aj prepracované videá. Štvornásobne zvýšil počet momentov, ktoré môžete natočiť na video v 1 sekunde. Naviac tento telefón vyzerá skrátka skvele. Tak čo, chceli by ste ho vyskúšať aj vy?