CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Oppo Reno 3 5G

No search results

Tvrdené sklá a fólie na Oppo Reno 3 5G

Tým najlepším, čo svojej obrazovke môžete dopriať, je kvalitná ochrana prostredníctvom tvrdeného skla alebo ochrannej fólie. Tieto doplnky vám totiž poskytnú spoľahlivý štít pred nárazmi, vlhkosťou ale aj poškodením ostrými predmetmi. S ich lepením nemusíte mať žiadne predošlé skúsenosti. Aplikovať ich na svoje zariadenie môžete pomocou návodu a setu handričiek, ktorý nájdete pri každom balení. Naše doplnky sú svojou technológiou naviac prispôsobené na nalepovanie bez vzduchových bubliniek a iných nerovností. Na telefóne sú plne transparentné a nijako neovplyvňujú obraz displeja. Taktiež zachovávajú dotykové vlastnosti a môžete s nimi používať bez problémov aj senzor odtlačkov prstov integrovaný v obrazovke. Vďaka oleofóbnej vrstve sa na doplnkoch neudrží mastnota ani nečistoty a naviac vašu obrazovku potiahnu veľmi jemným filmom, ktorý je príjemný na dotyk.

Zvoľte si správne medzi fóliou a ochranným sklom

Fólia na obrazovku je jemná, vďaka svojej flexibilite dokáže vyplniť aj existujúce nerovnosti, a tým vašu obrazovku krásne vyhladiť tak, aby vyzerala ako nová. Avšak proti tým najtvrdším nárazom nie je taká odolná, ako ochranné sklo. To totiž pôsobí aj proti tým najtvrdším nárazom ako ten najodolnejší štít. Vďaka svojej špecifickej tvrdosti nedovolí, aby váš displej zničili ostré predmety ako nôž či kľúče alebo pády na tvrdé povrchy ako sú betón či dokonca kamene.

Objavte ten najtenší dizajn s Oppo Reno 3 5G

Telo hrubé len 7,7 mm s váhou len 173 gramov. Aj to vám prináša prepracovaný dizajn smartfónu Oppo Reno 3 5G. Naviac si s ním užijete aj nádherné farby a meniacu sa farbu zadného krytu podľa svetla a polohy. S týmto telefónom si zamilujete aj ultrarýchle pripojenie na sieť typu 5G či fotoaparát s hybridným optickým zoomom s rozlíšením hlavného snímača 48 MPx. Jednoducho, kúpu výhodného a moderného telefónu Oppo Reno 3 5G nikdy neoľutujete.