Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Oppo Reno 3

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Pokročilá forma ochrany pre váš OPPO Reno 3

Všetci sme svedkami toho, ako ide vývoj mobilných telefónov neustále dopredu. Žijeme v čase, keď sú smartfóny s veľkými dotykovými displejmi súčasťou nášho každodenného života. Ráno si na nich pri raňajkách prečítame nové emaily, počas dňa s ich pomocou komunikujeme s priateľmi, večer si pozrieme video alebo skontrolujeme novinky na sociálnych sieťach. Mobil nás skrátka sprevádza vždy a všade, raz je vo vrecku našej vetrovky, potom uložený na dne kabelky alebo odpočíva na kuchynskej linke či pracovnom stole. Práve preto, že mobil strieda počas dňa veľký počet rozličných miest, mali by ste sa venovať aj tomu, ako ho treba správne chrániť pred poškriabaním či dokonca rozbitím. Určite sa totiž zhodneme, že taký pavúk na skle nie je nič príjemné a už vôbec nie estetické. Vďaka kvalitnému puzdru na mobil však úspešne predĺžite vášmu telefónu životnosť a ako bonus mu tiež zachováte pekný vzhľad.

Stavte na ochrannú fóliu na displej

Klasická ochranná fólia na displej, či už matná alebo lesklá, je základným typom príslušenstva pre všetky mobilné telefóny, no vyrába sa aj pre tablety. Dôvodom je to, že zrovna displej je najcennejším, finančne najdrahším a aj najdôležitejším dielom na mobile, takže sa ho rozhodne oplatí chrániť. Vhodne zvolená ochranná fólia môže nielen zlepšiť čitateľnosť displeja na priamom svetle, ale tiež ochrániť dotykový panel pred škrabancami a ryhami. Ochrannú fóliu si vždy vyberajte tak, aby rozmerovo čo najviac vyhovovala displeju vášho mobilu či tabletu. Vo všeobecnosti sa dá povedať, že fólie na displej rozdeľujeme na matné a číre, pričom matné zahŕňajú niekoľko rôznych stupňov zmatnenia. Obidve však perfektne fungujú proti kvapkám vody, prachu, usadzovaniu nečistôt či vzniku škrabancov a mikro trhlín. Okrem toho spoľahlivo zaceľujú už vzniknuté plytké ryhy, takže displej s fóliou vyzerá opäť ako nový.

Chráňte displej pred prasknutím vďaka tvrdenému sklu

Dajte zbohom riziku poškodenia obrazovky na telefóne. Postarajte sa o túto najcitlivejšiu časť mobilného zariadenia s pomocou tvrdeného skla. Ochranné sklo absorbuje silu nárazu pri páde a podstatnou mierou prispieva k zachovaniu pôvodných vlastností displeja.