Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Oppo Reno 10x Zoom

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Temperované sklá a ochranné fólie na každý deň

Kvalitné ochranné fólie a tvrdené sklá sú dnes už snáď samozrejmosťou pre každého užívateľa moderného smartfónu. V našom elektronickom obchode vám ich dodáme prispôsobené na milimeter všetkým krivkám vášho telefónu Oppo Reno 10X Zoom. všetky naše ochranné doplnky skvele vedú energiu dotyku a tak budú dotykové vlastnosti vášho telefónu 100% zachované. Vďaka hustote materiálu, z ktorého sú tvrdené sklá vyrobené, dosahujú vysokú tvrdosť až 9H z možných 10 stupňov Mohsovej stupnice. Sú naviac veľmi pružné, takže ich dokážete na displej nalepiť aj sami bez predošlých skúseností. Pri aplikácii vám pomôže aj špeciálny set lepiek a handričiek, ktorý je súčasťou balenia. To isté platí aj pre ochranné fólie. Tie sú vyrobené z extra flexibilného materiálu, ktorý krásne priľne na povrch telefónu a dokáže vyplniť aj jemnejšie škrabance alebo existujúce nerovnosti. Váš telefón tak s fóliou bude vyzerať opäť ako nový. Ochranná fólia je ideálnym riešením pokiaľ vlastníte knižkový obal na telefón a chcete sa uistiť, že bude celý 100% chránený zo všetkých strán.  

Chráňte svoj telefón efektívne

Ochranu displej nepodceňujte. Práve táto časť vášho telefónu je totiž najzraniteľnejšia voči vlhkosti, odretiu alebo akémukoľvek inému poškodeniu. Naviac je to práve displej, ktorého oprava je často veľmi zdĺhavou ale aj nákladnou záležitosťou.     

Pretože Oppo Reno Zoom 10X je trieda

Prečo Zoom 10X? Je to jednoduché. Tento smartfón dostal svoje pomenovanie na základe objektívu s 10-násobným hybridným zoomom. Vyskakovací originálny fotoaparát si zamilujete na prvé vyskočenie – má totiž tvar žraločej plutvy. To však nie je to jediné, čo vás na Oppo Reno Zoom 10X zaujme. Pútavým prvkom je hlavne design a kvalita materiálov tohto smartfónu. Vďaka veľkému displeju bez zárezov si môžete užívať skvelé aplikácie, hry či funkcie bez obmedzení a naviac tak dlho, ako len chcete – batéria smartfónu vám totiž vydrží celé hodiny a dni.