Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Oppo Reno

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklá a fólie na mobily OPPO Reno šetria čas i peniaze

Koľkokrát za deň siahnete po svojom smartfóne? Mnohí ľudia dokonca častejšie, než po pohári s vodou. Ak patríte k tej menšine, u ktorej leží telefón pokojne na stole, pravdepodobne k žiadnemu jeho poškodeniu nedôjde. Ak ho však beriete zo sebou naozaj všade, môže to znamenať problém. Telefóny najčastejšie nájdeme vo vreckách spolu s ďalšími predmetmi alebo v taškách či kabelkách. A povedzme si na rovinu, len málokedy majú vyhradené miesto iba pre seba. Mobily sú jednoducho mobilné a čím viac pohybu, tým väčšie riziko, že príde k ich mechanickému poškodeniu. V taške alebo kabelke stačí prítomnosť kľúčov, vo vrecku zas pár kovových drobných a váš displej môže utŕžiť škrabance, kvôli ktorým okamžite klesne jeho cena i spoľahlivosť. A to predsa nikto nechce, však?

Aké ochranné doplnky vybrať vášmu OPPO Reno?

O škrabancoch sme hovorili, ale čo také pády, ku ktorým sú telefóny náchylnejšie ako akékoľvek iné zariadenia? Stačí jeden nešikovný pád a váš displej môže nenávratne ozdobiť mapa z popraskaného skla, prípadne nevzhľadná „pavučina“, ktorá ovplyvňuje aj chod samotného telefónu. Neriskujte, veď prevencia je taká jednoduchá a finančne dostupná. Ochranná fólia alebo ochranné sklo stojí zlomok toho, čo zaplatíte za nový telefón a pritom dokáže zabrániť väčšine poškodení súvisiacich s každodenným používaním. Tak na čo ešte čakáte? Prihoďte do nákupného košíka fóliu alebo sklo a majte váš telefón stále v bezpečí!

Nové telefóny od značky OPPO si zaslúžia ochranu

Vlastniť smartfón je skvelé, čo si budeme nahovárať. Predĺžte vášmu telefónu OPPO Reno jeho životnosť. Jednoduchý vynález, ako je fólia na displej zaistí, že vám telefón bude slúžiť dlhý čas bez akýchkoľvek problémov. Ešte lepšiu službu ako fólie vám urobia tvrdené ochranné sklá na mobily z našej ponuky. Dokonale sa prispôsobia displeju podľa typu telefónu, zachovajú jeho funkčnosť a pritom sa postarajú o to, že vám telefón bude spoľahlivo slúžiť v akýchkoľvek podmienkach. Ešte stále váhate?