Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Oppo A91

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Nezabudnite na ochranné sklo alebo fóliu na mobil

Mnohí z tých, ktorí si zakúpili mobilný telefón, sa postarajú aj o vhodné opatrenie proti jeho mechanickému poškodeniu v podobe doplnkového obalu na smartfón. Ak je to však všetko, čo za účelom zvýšenia jeho ochrany urobili, určite to nebude stačiť. Omnoho zodpovednejší prístup predpokladá, že tak, ako sa postaráte o telo telefónu, budete chrániť aj jeho najcitlivejšiu časť – displej. Práve displej je komponent, ktorý je najvyťaženejší a zároveň je aj najviac vystavený poškodeniu. Spomeňte si len, s čím všetkým príde displej do kontaktu vo vašom vrecku či kabelke. Ostré hroty kľúčov, mince, či obyčajné zrniečka piesku dokážu jeho povrch pokryť mikro škrabancami, ktoré sa už nedajú nijako odstrániť. A čo potom v prípade pádu, ktorý často zasiahne práve túto najcitlivejšiu časť smartfónu? Skrátka a dobre, pokiaľ si chcete ušetriť nervy a peniaze pri nákupe nového telefónu, zainvestujte do tvrdeného skla alebo ochrannej fólie na displej.

Fólia na displej ponúka viaceré výhody

Pri výbere ochranného prostriedku na displej smartfónu OPPO A91 máte na výber z dvoch možností. Tou prvou je ochranná fólia, tenká, pružná vrstvička, s pomocou ktorej zabránite poškriabaniu dotykovej plochy a zároveň strate hodnoty mobilného telefónu. Výhodou je, že ak by vás po nejakom čase mobilný telefón omrzel, prípadne by ste si zadovážili nový, jednoducho poškriabanú fóliu odlepíte a smartfón môžete opäť predať. S ochrannou fóliou sa totiž displej vyhne nepekným škrabancom a ryhám. Ochranné fólie sú spoľahlivou a dostupnou metódou, ako ochrániť obrazovku mobilu pred prachom i mechanickým poškodením. Ich široká škála dostupných variantov a značiek zaisťuje kompatibilitu s takmer všetkými druhmi mobilných telefónov s dotykovým displejom. Ak sa na aplikáciu fólie odhodláte sami, je potrebné vyhnúť sa vzniku bublín, ktoré by mohli negatívne ovplyvniť ovládateľnosť displeja.

Tvrdené sklo na displej zaručuje vyššiu formu ochrany

Stáva sa vám, že vám mobil vypadne z vrecka alebo kabelky? V tom prípade by ste si mali namiesto fólie vybrať radšej ochranné tvrdené sklo. Predstavuje výrazne odolnejší ochranný prvok ako fólia, spevňuje povrch dotykového displeja a hoci je o niečo drahšie, svoju úlohu chrániť displej zvláda dokonale.