+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Ochranné fólie a tvrdené sklá pre OPPO A9 (2020)

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Premýšľali ste už niekedy o efektívnej ochrane svojho displeja?

Tvrdené ochranné sklá na mobily dokážu perfektne ochrániť displej vášho mobilného telefónu hlavne pri neopatrnej či nešetrnej manipulácii s ním. Pri nešťastnej udalosti, ako je napríklad tá, keď sa vám telefón vyšmykne z ruky, dokážu hravo absorbovať energiu pádu a namiesto displeja sa roztrieštia sami bez toho, aby na vašom telefóne zanechali čo i len škrabanec. Potom nie je nič ľahšie, ako sklo jednoducho odlepiť a vymeniť ho za nové. Rýchlo a bez starostí. Alternatívu k ochranným sklám predstavujú fólie na mobil. Takáto ochranná fólia je pripravená ušetriť displej vášho telefónu Oppo A9 (2020) od nežiaducich škrabancov. Fólie na displej potom predstavujú zároveň aj to najlacnejšie riešenie, ako uchovať v bezpečí obrazovku vášho smartfónu.

Chrániť svoj telefón sa naozaj oplatí

Či už sa na svoj telefón rozhodnete umiestniť ochranné sklo alebo fóliu, v každom prípade toto rozhodnutie bude krokom správnym smerom, pretože obe varianty dokážu váš displej perfektne ochrániť pred jeho poškodením a s tým spojenými nákladmi, ktoré by ste inak museli vynaložiť na jeho opravu. Okrem vašej peňaženky pomôže nákup aj vzhľadu vášho telefónu, pretože mobily s nalepeným kvalitným ochranným sklom či fóliou vyzerajú jednoducho tak nejako štýlovejšie.

Oppo A9 (2020) pre dokonalé fotky a pohodlné používanie

Nový model výrobcu Oppo s prívlastkom A9 2020 je vo svojej triede určite favoritom. Používatelia si ho obľúbili hlavne vďaka piatim objektívom, ktoré dokážu naozaj kvalitne zachytiť vaše snímky. Ten hlavný má rozlíšenie 48 Mpx s clonou 1 / 2,25, druhá 8 Mpx šošovka s ultraširokým objektívom a 119 ° senzorom 1/4 pre panoramatické obrázky. Tretí objektív je širokouhlý s rozlíšením 2 Mpx so senzorom 1/5 a posledná šošovka s rozlíšením 2 Mpx s hĺbkovým snímačom pre umelecké portréty. Ak by vám to nestačilo, vpredu nájdete skvelý selfie fotoaparát s technológiou AI pre skrášlenie vašich prirodzených čŕt tváre.