Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Oppo A8

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Váš OPPO A8 pod ochranou

Pokiaľ ste sa preklikali na tieto stránky, asi tušíte, že váš displej neochráni nič tak efektívne, ako práve tvrdené sklá alebo ochranné fólie. Všetky sú 100 % kompatibilné so smartfónom OPPO A8 čo sa týka tvaru, veľkosti ale aj špeciálnych výrezov. Oba prvky sú potiahnuté oleofóbnou vrstvou, ktorá zabraňuje zanechávaniu mastných odtlačkov prstov a vďaka ich hrúbke do 0,4 mm a dokonalej transparentnosti ich na svojom telefóne prestanete o pár hodín celkom vnímať. Fólie aj sklá plne zachovávajú nielen výzor, ale hlavne taktiež dotykové vlastnosti vašej obrazovky.

Vyberiete si temperované sklo alebo ochrannú fóliu?

Spoľahlivým riešením v rámci ochrany displeja aj v extrémnejších situáciách sú pružné tvrdené sklá. Poskytnú prevenciu nielen pred odretím ši poškriabaním obrazovky, ale taktiež pred jej nalomením či úplným rozbitím po páde na tvrdú zem. Dokonca zachytia aj hrot noža či kľúče tak, aby displej pod sklom nemali šancu zničiť. Na Mohsovej stupnici tvrdosti dosahujú až stupeň 9H z 10. Preto sa na nich môžete naozaj spoľahnúť. Ak však používate kvalitný knižkový alebo flipový obal, bude vám postačovať aj používanie mäkšej ochrannej fólie, ktorá ochráni vaše zariadenie pred bežnými odreninami a nečistotami. Je naozaj flexibilná a vďaka tomu dokáže opticky vyhladiť aj predtým poškodený displej.

OPPO A8 bude pre vás ako stvorený!

Príjemný vzhľad, dobrá cena a moderný dizajn. To všetko sa spája v elegantnom, ale cenovo stále výhodnom modeli smartfónu Oppo A8. Získate s ním fotoaparát s tromi objektívmi – hlavným objektívom s rozlíšením 12 MPx, a ďalšími dvomi špecializovanými 2 MPx šošovkami. Predná selfie kamera je zabudovaná v modernom displeji v tzv. kvapôčkovom výreze. Telefón Oppo A8 je poháňaný osemjadrovým procesorom a predáva sa vo verzii so 4 GB RAM. Ak teda hľadáte telefón vhodný pre bežné používanie za skvelú cenu, rozhodne po ňom neváhajte siahnuť.