Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Oppo A73 4G

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné doplnky na Oppo A73 4G

Ochranné fólie či tvrdené sklá dnes na telefónoch predstavujú absolútne samozrejmý stupeň ochrany, ktorý by mal mať každý z nás. Mobily totiž máme neustále pri sebe, berieme ich so sebou na športy ale aj na toaletu, a tak sú hlavne ich displeje vystavené veľkému riziku zničenia. Preto je nutnosťou postarať sa o ich bezpečnosť a predchádzať tak náročným opravám a časovým aj finančným nákladom s tým spojeným. Ostáva sa už preto len rozhodnúť, ktorý doplnok si vybrať pre maximálnu ochranu. 

Ako si vybrať ten správny doplnok pre bezpečie displeja

Aj keď je fólia na displej vhodným riešením pre niektorých používateľov, poskytuje ochranu len proti základnému poškodeniu displeja, akým je bežné používanie, malé škrabance či odretia spôsobené pokladaním telefónu na nerovné povrchy. Ak však túžite po maximálnej ochrane, stavte na tvrdené sklá. Tie dosahujú na Mohsovej stupnici tvrdosti až 9. stupeň z možných 10. Tvrdšie ako tvrdené sklá sú už len diamanty. Práve preto dokážu udržať displej v bezpečí aj pri pádoch na tvrdé povrchy, a to aj z vyššej výšky.     

Nechajte sa prekvapiť telefónom Oppo A73 4G

Nechajte sa očariť mobilom Oppo A73 4G. Už pri prvom pohľade máte dovolené zamilovať sa do neho. Ponúka vám totiž moderný zaoblený dizajn v dvoch atraktívnych farbách: Navy Blue alebo Classic Silver. Pekný obal však nie je to, čo tento model od Oppo robí tak výnimočným. Ide hlavne o silný osemjadrový procesor Qualcomm SM6115 Snapdragon 662, ktorý vám zaistí pútavé a neprerušované hranie hier či sledovanie vidí v tom najvyššom rozlíšení a taktiež prepracovaný 6,44-palcový AMOLED displej. K tomu si pripočítajte ešte skvelý fotoaparát so štyrmi objektívmi v rozlíšení hlavného snímača 16 MPx, vedľajšie potom 8 MPx (ultraširoký objektív) a dvakrát 2 MPx (snímače hĺbky). Musíte ešte uvažovať, či je tento telefón pre vás ten pravý?