+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Ochranné fólie a tvrdené sklá pre OPPO A53

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť
 
OPPO A53 - tvrdené sklo 9H

OPPO A53 - tvrdené sklo 9H

7,90 €
/ skladom

 

 

Dokonalá ochrana displeja Oppo A53 s ochrannými fóliami a sklami

Ochranné doplnky by mali tvoriť neodmysliteľnú položku na zozname hneď za najnovším modelom nového telefónu. Čím skôr ich totiž aplikujete, tým viac škrabancov a „poranení“ svojmu telefónu ušetríte. Ochranné doplnky na displej sú 100 % transparentné, veľmi príjemné na dotyk a zachovávajú všetky dotykové vlastnosti vášho displeja. Teraz je už len na vás, či sa rozhodnete radšej pre elegantné a odolné tvrdené sklo alebo flexibilnú a ochrannú fóliu.

Vyberiete si ochranné sklo alebo fóliu?

Ochranné fólie a tvrdené sklá na displej sú síce produkty s rovnakou funkciou, ale zároveň sú celkom odlišné. Zatiaľ čo ochranné fólie na telefón Oppo A53 patria k obľúbeným low cost riešeniam, tvrdené sklá predstavujú prvotriednu ochranu. S fóliou sa skutočne jednoducho manipuluje, pretože je omnoho flexibilnejšia ako tvrdené sklo. Naviac dokáže vyplniť a zakryť tak už aj existujúce nerovnosti na displeji, preto ak máte už mierne poškriabaný či inak poškodený displej, dokáže s ním urobiť zázraky. Vášmu displeju poskytne základnú ochranu pred nečistotami a menším poškodením. Na druhú stranu tvrdené sklo je odolné nielen voči škrabancom a ryhám, ale aj pádom z vyššej výšky na nerovné tvrdé povrchy. Môže sa zdať, že ide o vyššiu investíciu, avšak na telefóne vám v skvelom stave dokáže poslúžiť aj celé roky.

Oppo A53 ideálny pre mladých

Telefón Oppo A53 je ako stvorený pre mladú generáciu používateľov, ktorej prináša niekoľko trendy prvkov. Medzi prvými musíme spomenúť napríklad možnosť 18W rýchleho nabíjania spojenú s ultra výkonnou batériou s kapacitou 5 000 mAh. Selfie kamera s rozlíšením 16 MPx je taktiež skvelým lákadlom pre vytvorenie ešte kvalitnejších záberov. S týmto telefónom môžete naviac sledovať aj videá v skvelom rozlíšení na jedinečnom 90 Hz Neo-display a užívať si unikátny dizajn vďaka zvlnenej textúre a krásnej svetlomodrej farbe jeho tela.