Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Oppo A52

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklá na obrazovku OPPO A52

Vaša obrazovku nemusí byť nutne poškriabaná a zničená už po prvých mesiacoch s novým telefónom. Zabráňte tomu s ochrannou fóliou alebo tvrdeným sklom z etuo.sk. Ich aplikácia je veľmi jednoduchá a zvládnete ju za niekoľko minút aj bez predošlej skúsenosti. V porovnaní s finančnou a časovou investíciou, ktorú by ste museli vynaložiť na opravu poškodeného displeja, je takáto starostlivosť zanedbateľná. Ochranná fólia na OPPO A52 je ultra flexibilná, takže dokáže vyplniť a zahladiť už aj existujúce škrabance alebo ďalšie nedokonalosti obrazovky. Je ideálna pokiaľ k nej používate knižkový alebo flipový obal, ktorý uchráni displej hrubšou vrstvou. Na druhú stranu tvrdené sklo je vhodné používať ako doplnok silikónového puzdra. Je totiž také odolné, že vydrží aj pády z vyššej výšky a ochráni obrazovku pred akýmkoľvek poškodením. Len tým, že na seba prevezme energiu nárazu a roztriešti sa namiesto nej. Potom stačí sklo vymeniť a užívať si bezpečie svojho telefónu aj naďalej.

Fólie a sklá sú príjemné a výhodné

Ochranné fólie a sklá sú transparentné a 100 % zachovávajú dotykové vlastnosti vášho displeja. Sú potiahnuté povrchovou oleofóbnou vrstvou, ktorá je veľmi príjemná na dotyk, nevidieť na nej mastné odtlačky prstov a nepustí k obrazovke žiadnu vlhkosť.

Ukážte sa s OPPO A52

Smartfón OPPO A52 sa stane vašou pýchou kam sa len pohnete. Ako prvé si na ňom pravdepodobne zamilujete jeho nevšedné farby – mesačnú čiernu a modernú mentolovú. Ani pri používaní vás však nesklame. Ponúka totiž prvotriedny 1080 Px Neo-displej, ktorý dokáže chrániť vaše oči pred prebytočným modrým svetlom a 100 % sa prispôsobovať jasu okolia. Zadná strana obsahuje 4 šošovky fotoaparátu: hlavný objektív, 119-stupňový ultra široký objektív a dve unikátne šošovky pre dokonalé portréty. Dokonalý zážitok z takmer profesionálnych fotografií a videí potom umocní aj selfie kamera schopná prispôsobiť sa farbe pokožky, svetlu aj rôznym pozadiam.