Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Oppo A1K

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochrana displeja je veľmi dôležitá

Displej je najchúlostivejšou časťou vášho telefónu. Čím viac ho však používate, tým viac malých odrenín a škrabancov sa na ňom hromadí. Takto postupne znižujete aj hodnotu vášho zariadenia a vo výsledku tak strácate aj množstvo financií. Nehovoriac o situácií, v ktorej môže nastať pád z vyššej výšky, pri ktorom sa vám obrazovka telefónu celkom roztriešti. Na jeho opravu miniete nielen množstvo času, ale budete musieť aj investovať. Preto je omnoho schodnejšou cestou práve myslieť na prevenciu a zaobstarať si ochranné príslušenstvo ešte predtým, než k podobnej situácii vôbec dôjde.

Spoľahnete sa radšej na tvrdené sklo alebo ochrannú fóliu?

Pri výbere ochrany svojho telefónu máte v podstate dve možnosti: zakúpiť si ochrannú fóliu alebo temperované sklo. Ochranné fólie sú mäkšie a na Mohsovej stupnici tvrdosti dosahujú tretí stupeň z desiatich, čo je základná ochrana. Majú však naviac jednu veľkú výhodu – sú maximálne flexibilné, takže dokážu vyplniť aj už existujúce škrabance či nerovnosti na telefóne a vyhladiť tak povrch vášho displeja. Tvrdené sklo je oproti tomu omnoho odolnejšie, čo vyplýva už z jeho názvu. Na Mohsvoej stupnici tvrdosti dosahuje 9 z 10 stupňov, čo sa dokáže prejaviť napríklad pri páde zariadenia na zem z vyššej výšky. Aj keď sa vám toto sklo roztriešti na menšie kúsky, ostane stále prilepené na displeji a po jeho odlepení uvidíte len nepoškodenú obrazovku pod ním.

Príjemný Oppo A1K

Smartfón strednej triedy určený pre bežných používateľov za dostupnú cenu. Aj tak by sa dal opísať telefón Oppo A1K. Mnohých používateľov iste poteší jeho funkcia dual SIM a dvojfarebné spracovanie, v ktorom si ho môžu zakúpiť. Pochváliť sa iste môže aj 6,10-palcovým displejom s rozlíšením 720 x 1560 pixelov a 2 GB úložného priestoru. Veľkou výhodou je jeho 4000 mAh batéria, ktorá vás podrží aj v dňoch, ktoré musíte celé stráviť sledovaním správ, telefonovaním či pri online funkciách.