Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Oppo A15

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné doplnky na obrazovku telefónu Oppo A15

Premýšľate nad efektívnou ochranou svojho displeja alebo máte s jeho predošlým poškodením zlé skúsenosti? Potom aj vám ako väčšine našich spokojných zákazníkov odporúčame zaobstarať si ochranné doplnky na obrazovku. Fólia aj tvrdené sklo presne zapasujú na váš model či už sa to týka výrezov alebo rozmerov telefónu. Krásne obopnú váš displej, zanechajú ho hladký, jemný a absolútne ochránený pred akýmkoľvek poškodením.

Ako si vybrať medzi fóliou a tvrdeným sklom?

Jediné, o čom sa potrebujete rozhodnúť, je to, či si zaobstaráte odolné tvrdené sklo alebo flexibilnú fóliu na displej. Fólia predstavuje základný a nízkonákladový stupeň ochrany. Je skutočne tenká a vďaka svojej ohybnosti dokáže vyhladiť už aj existujúce nedokonalosti displeja. Na druhej strane stojí tvrdené sklo, ktoré odoláva aj naozaj silným nárazom a stupňu poškodenia. Vďaka špeciálnej technológii výroby dosahuje výnimočné vlastnosti – tvrdosť a odolnosť voči mechanickému poškodeniu. Na Mohsovej stupnici tvrdosti sa umiestňuje na 9. stupni z celkových 10, teda má takmer takú odolnosť, ako diamanty. Práve preto sa mu vraví aj diamantová ochrana. Oba tieto doplnky dostanete v balení aj s aplikačným setom na bezproblémové nalepenie a jednoduché nasadenie na displej. Vďaka tomu vám na ňom nevzniknú vzduchové bublinky ani iné nedokonalosti. Ak sa vám sklo alebo fólia poškodia, veľmi ľahko ich znova odlepíte a nalepíte nové doplnky. Keď ich raz vyskúšate, život bez nich si nebudete vedieť ani predstaviť.

Oppo A15 ako spoľahlivý spoločník pre každý vás deň

Oppo A15 je cenovo dostupný smartfón, ktorý vyniká elegantným štíhlym dizajnom. Trojitý objektív AI prístroja zobrazuje niekoľko skvelých funkcií fotoaparátu a je kombinovaný s 5 MP selfie kamerou vybavenou technológiou AI Face Unlock. K dispozícii je štandardná batéria s veľkosťou 4 230 mAh, ktorá ponúka 16 hodín výdrže obrazovky a 6 hodín herného času po úplnom nabití. Na Oppo A15 sa môžete spoľahnúť pokiaľ hľadáte kvalitný smartfón s vyberanými funkciami.