+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Ochranné fólie a tvrdené sklá pre OPPO A12

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť
 
OPPO A12 - tvrdené sklo 9H

OPPO A12 - tvrdené sklo 9H

7,90 €
/ skladom

 

 

Tvrdené sklo na OPPO A12 šetrí starosti aj financie

Ani vás už nebaví nachádzať na svojom displeji neustále nové škrabance, vrypy alebo iné poškodenia? Skoncujte s tým raz a navždy s kvalitnou ochranou pomocou tvrdeného skla na OPPO A12 a zachovajte tak hodnotu svojho telefónu na dlhší čas. Pokiaľ sa vám totiž displej rozbije, trvá aj niekoľko dní alebo týždňov, kým vám ho opravia. A nejde o najlacnejšiu záležitosť. Práve preto je omnoho jednoduchšie vyvarovať sa nehôd a byť pripravený pomocou ochranného skla. Naše sklá sa umiestňujú na 9. z 10 miest Mohsovej stupnice tvrdosti. Sú teda veľmi odolné aj pokiaľ ide o tvrdšie nárazy z vysokej výšky. Hovorí sa, že odolnejšie ako tvrdené sklá sú už len diamanty. Aj keď s týmto sklom dôjde k pádu telefónu, ochranné sklo na seba preberie energiu pádu a roztriešti sa namiesto displeja. Tvrdené sklo stačí potom len odlepiť a vymeniť za nový kus bez toho, aby sa na vašej obrazovke objavil čo i len škrabanec. A to sa naozaj oplatí.

Ochranné fólie: každodenná ochrana

Ak používate knižkový alebo flipový obal či inú mechanickú ochranu displeja, celkom vám bude postačovať aj ochranná fólia. V porovnaní s tvrdeným sklom nie je síce taká odolná, ale všetko nahrádza svojou vysokou flexibilitou.

Nechajte sa zlákať dizajnovým OPPO A12

Smartfón OPPO A12 sa postará o vašu zábavu a podrží vás aj pri práci. Vďaka 4 230 mAh batérii totiž môžete bez nabíjania nepretržite sledovať filmy a videá až po dobu 17 hodín a hrať hry celých 8 hodín. Veľkým benefitom je krásny zaoblený dizajn v čiernej a magickej modrej farbe doplnený o 6,22-palcový displej so senzorom odtlačkov prstov, vodeodolnosťou proti dažďu a filtrom nebezpečného modrého svetla. Duálny zadný 13 MP fotoaparát s dvomi objektívmi vám pomôže zachytiť všetky dôležité momenty vášho života v krásnych farbách a rozlíšení.