CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Oppo

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklá a fólie na mobily OPPO

Ponúkame odolné tvrdené sklá a ochranné fólie pre všetkých užívateľov, ktorí potrebujú ochrániť displej svojho telefónu značky OPPO. U nás nájdete len kvalitné sklá a fólie, ktoré v maximálnej možnej miere ochránia displej vášho smartphonu. Všetky ponúkané produkty sú vyrobené z tenkého materiálu a sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. Prístup ku všetkým ovládacím prvkov a konektorom je zaistený, nie je tak potrebné ochrannú vrstvu odnímať, napr. pre pripojenie slúchadiel. Naše kryty rôznych veľkostí a tvarov uspokojí aj tých najnáročnejších užívateľov. S krytom od nás bude váš telefón OPPO zaručene cool.

Prečo chrániť tento telefón OPPO ochranným sklom či fóliou?

S kvalitnými a lacnými sklami a fóliami na displej mobilu OPPO bude vaše zariadenie v absolútnom bezpečí. Kryt je na telefóne neustále nasadený a oproti puzdru chráni telefón, aj keď ho práve používate. Vďaka kvalitnej ochrane displeja tvrdeným sklom alebo fóliou si možno ušetriť veľa starostí aj tisíce korún za prípadnú opravu poškodeného displeja. Okrem toho môžu určité ochranné sklá disponovať ďalšími skvelými vlastnosťami, ktoré vám spríjemnia používanie zariadenia.

Čo je firma OPPO vôbec zač?

OPPO je čínska spoločnosť, ktorá aj so značkou Vivo patrí do štruktúry BBK Electronics. Na domovskom trhu má veľmi významné postavenie a do popredia sa začína dostávať aj v rámci globálneho pohľadu. Jej podznačkou je úspešný OnePlus. Pôvodne značka domácej elektroniky vstúpila do sveta smartphonov v roku 2008, prakticky ihneď po predstavení prvého iPhonu. OPPO stalo druhou najviac ziskovou spoločnosťou v Číne a aktuálne je celosvetovo štvrtým najväčším výrobcom smartphonov. Telefóny OPPO možno vďaka obchodu OppoStyle zakúpiť aj na medzinárodnom trhu, pre nás môže byť potešujúce, že väčšina z nich podporuje všetky frekvencie LTE používané našimi operátormi. OnePlus - dcérska značka spoločnosti OPPO vstúpila na trh so smartphonmi v roku 2014 predstavením modelu OnePlus One. Ten si vyslúžil prezývku“ zabijak vlajkových lodí", najmä vďaka skvelému pomeru cena / výkon. To napokon platí aj o ďalších smartphonoch značky OnePlus, vrátane nedávno predstaveného modelu OnePlus 3.