Ochranné fólie a tvrdené sklá pre OnePlus Nord N100

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochrana obrazovky mobilu OnePlus Nord N100

Najlepším priateľom, akého môžete svojmu telefónu OnePlus Nord N100 dopriať, je tvrdené sklo na displej alebo ochranná fólia. Tieto v dnešnej dobe už naozaj nenahraditeľné doplnky ochránia vašu obrazovku pred poškriabaním, odretím, rozbitím či iným poškodením. Su plne transparentné a dosahujú hrúbku od 0,3 do 0,6 mm, takže časom v ideálnom prípade takmer zabudnete, že ich máte na telefóne nalepené. Na zariadenie sa lepia celým povrchom, čo znamená, že vám nikdy samovoľne neskĺznu z obrazovky práve vtedy, keď ich najviac potrebujete. Oba doplnky sú potiahnuté oleofóbnou vrstvou, ktorá ich chráni pred vlhkosťou aj prachom ako aj pred mastnými odtlačkami prstov.    

Vyberte si správny ochranný doplnok

Ochranné fólie sa postarajú o bežné poškodenia, ktoré vašej obrazovke hrozia. Vyznačujú sa vysokou flexibilitou a sú vhodným riešením ak chcete aspoň čiastočne zakryť už existujúce nedokonalosti či malé odreniny na svojom displeji. Vďaka ich vlastnostiam dokážu tieto nedokonalosti vyplniť a opticky tak celý povrch telefónu krásne zjednotiť. Sú nízkorozpočtovou alternatívou ku tvrdeným sklám. Temperované sklá si poradia aj s pádmi na tvrdé povrchy, a to aj z vyššej výšky. Sú vyrobené z kvalitného plastu s vysokou molekulárnou hustotou. Práve molekulárna hustota dodáva ochrannému sklu jeho tvrdosť. Tá dosahuje až 9. stupeň z 10 na Mohsovej stupnici.   

Stavte na smartfón OnePlus Nord N100

Telefón OnePlus Nord N100 bude skvelým riešením pre všetkých, ktorí si chcú naplno užívať moderný telefón za rozumnú cenu. Tento model vám totižto ponúkne všetko, čo potrebujete k pokročilej prevádzke vášho zariadenia. Ide hlavne o vysokokapacitnú batériu s nadštandardnou výdržou, odskúšaný operačný systém Android10 s Google Play či skvelý výkon, ktorý zabezpečuje osemjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 460. K tomu všetkému môžete pripočítať ešte aj trojitý fotoaparát ako stvorený pre dokonalé zábery a krásny moderný dizajn doplnený o šedú farbu tela telefónu. Ešte musíte nad jeho kúpou rozmýšľať?