Ochranné fólie a tvrdené sklá pre OnePlus Nord N10 5G

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklá a fólie na displej telefónu OnePlus Nord N10 5G

Nikto z nás nechce, aby sa mu telefón po pár dňoch používania poškodil, poškriabal či dokonca rozbil. Preto sú ochranné doplnky k telefónom „must have” dnešnej doby. A nielen pre zadné časti našich telefónov. Zabúdať nesmieme ani na obrazovky, ktoré predstavujú jednu z najzraniteľnejších a zároveň paradoxne najpoužívanejších častí telefónu. Preto si na svoj nákupný zoznam hneď pod nový mobil OnePlus Nord N10 5G napíšte hneď aj ochranné sklá alebo fólie na displej. Dokážu vašu obrazovku totiž ochrániť omnoho účinnejšie, ako keď na mobile máte umiestnený len chránič zadnej časti s presahom na displej. Ako si však medzi doplnkami vybrať? Je to celkom nenáročné!

Vyberte si ten správny ochranný doplnok 

Ochranné fólie sú ideálnym nízko nákladovým riešením pre používateľov, ktorí sa zoznamujú s podobnými ochrannými prostriedkami alebo používajú obal na telefón, ktorý má aj vyklápacie krídlo (napríklad knižkový či flipový obal). Displej ochránia pred bežným poškodením a nezaťažia vašu peňaženku. Ak však hľadáte naozaj účinnú ochranu, odporúčame vám investovať do tvrdených skiel. Vďaka svojej odolnosti zabezpečia displeju ochranu nielen pred škrabancami ale aj pred pádmi na tvrdé povrchy, a to aj z vyššej výšky. 

Výhodný a spoľahlivý OnePlus Nord N10 5G

Ponorte sa do sveta nečakaných možností s telefónom OnePlus Nord N10 5G. Za skvelú cenu s ním totiž získate omnoho viac, než by ste možno čakali. Jeho najväčšou výhodou je dostupnosť 5G pripojenia, ktorá z neho spraví hotový stroj na rýchle hranie online hier či nerušené sledovanie filmov a videí. O skvelé zábery a videá sa potom postará fotoaparát s rozlíšením hlavnej šošovky 64 MPx s EIS a clonou f/1,79. Navyše je veľkou výhodou aj jeho možnosť rýchleho dobíjania batérie, kedy sa nabije do 100 % za necelú pol hodinu. Všetko to zavŕši ešte duálny reproduktor a veľmi intuitívne ovládacie prostredie OxygenOs.