Ochranné fólie a tvrdené sklá pre OnePlus Nord

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Nezabúdajte na ochranu svojej obrazovky

Ochrana telefónu kvalitnými obalmi by mala byť v dnešnej dobe už samozrejmosťou. Ale myslíme rovnako ako na telo telefónu aj na jeho displej? Často na neho zabúdame, aj keď ide o najzraniteľnejšiu, a pritom najpoužívanejšiu časť našich zariadení. Postarajte sa preto o jej bezpečie pomocou ochranných doplnkov z elektronického obchodu etuo.sk. Ponúkame vám ochranné fólie aj temperované sklá tej najvyššej kvality za super ceny.

OnePlus Nord: ochranné fólie a tvrdené sklá

Ochranné fólie na OnePlus Nord sú vyrobené z polykarbonátu, takže dosahujú veľkú odolnosť. Na telefóne ich takmer nevidieť a sú schopné ochrániť váš displej pred pôsobením bežných poškodení, ako je napríklad ich nosenie v kabelke či pokladanie na stôl alebo nerovné predmety. Na stupnici tvrdosti dosahujú tieto fólie tretí stupeň. Toto testovanie je pre našich zákazníkov zárukou ochrany. Ochranné fólie majú taktiež výhodu vo svojej veľkej flexibilite – vďaka nej dokážu čiastočne vyplniť aj existujúce nerovnosti či škrabance na displeji. Tak jeho povrch krásne zjednotia a dodajú mu novší, hladší a príjemnejší vzhľad. Pocítite to však aj na dotyk. Tvrdené sklá predstavujú na druhú stranu o niečo odolnejšiu ochranu. Na Mohsovej stupnici tvrdosti sa umiestňujú až na 9. priečke z 10, čo predstavuje naozaj ťažko prekonateľné ochranné vlastnosti. Zo skúseností našich klientov vieme, že sú účinné aj pri pádoch displeja na veľmi tvrdé povrchy, ako sú kamene alebo betón alebo pri pôsobení ostrých predmetov ako hrot noža či kľúče.

OnePlus Nord ako stvorený pre mladých

Rýchly, moderný a štýlový. To je telefón OnePlus Nord. Milujete selfie zábery? Potom je pre vás jeho selfie kamera s vysokým rozlíšením a ultraširokou šošovkou tým správnym riešením. Jeho výhodou je aj možnosť pripojenia sa na 5G sieť, s ktorou môžete sťahovať svoje obľúbené filmy a seriály behom niekoľkých minút, hrať online hry bez oneskorenia alebo četovať s rodinou tak kvalitne, akoby ste boli vedľa seba.