Ochranné fólie a tvrdené sklá pre OnePlus 8T

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Objednajte si tú najlepšiu ochranu na OnePlus 8T

Ak hľadáte spoľahlivú ochranu obrazovky, mali by ste staviť na temperované sklá alebo ochranné fólie. Oba doplnky vám pomôžu pri predchádzaní poškriabania displeja a iného mechanického poškodenia. Neviete sa však rozhodnúť medzi ochrannou fóliou a tvrdeným sklom? Dáme vám k rozhodovaniu malý tip. Tvrdené sklá sú oproti ochranným fóliám omnoho odolnejšie a tvrdšie. Dokážu tak odolať väčšiemu množstvu poškodení. Ochránia displej aj pred poškodením ostrým predmetom, poškriabaním a dokonca aj pred tvrdými nárazmi či pádmi na pevné povrchy. Oproti tomu flexibilné fólie dokážu vďaka svojim výnimočným vlastnostiam vyplniť aj existujúce nerovnosti a obrazovku tak krásne vyhladiť aby vyzerala opäť ako nová. Záleží teda len a len na vašich preferenciách a potrebách.

Spoľahlivá ochrana displeja

Naše ochranné doplnky sú 100-percentné v každej situácii. Nemusíte sa s nimi báť odlepovania, pretože lepia po celom svojom povrchu. Taktiež obsahujú technológiu, ktorá zabraňuje tvorbe vzduchových bubliniek pri lepení, a tak ich aj bez predchádzajúcich skúseností nalepíte krásne ako profesionál. Majú hrúbku len od 0,3 do 0,5 mm, takže nijako neovplyvnia dizajn vášho telefónu. Naviac sú plne transparentné a zachovávajú dotykové vlastnosti displeja. Takže na konci dňa veľmi rýchlo zabudnete, že nejaký ochranný doplnok na telefóne máte.

Príjemný a dostupný telefón OnePlus 8T

Telefón OnePlus 8T je ako stvorený pre vás pokiaľ na mobilných zariadeniach milujete krásny dizajn, prepracované procesory a množstvo ďalších moderných funkcií. Napríklad dlhotrvajúcu batériu s kapacitou 4 300 mAh alebo fotoaparát s rozlíšením hlavnej kamery 48 MPx. Veľkou devízou OnePlus 8T je aj 90 Hz Fluid displej s podporou HDR 10+ a krásnymi živými a sviežimi farbami. So svojim matným, tenkým a hladkým telom vám tento smartfón padne presne do ruky a jediné, o čo by ste sa mali obávať je to, aby ste ho dostatočne ochránili pred pádmi či iným poškodením nielen na jeho zadnej časti, ale taktiež na displeji.