Ochranné fólie a tvrdené sklá pre OnePlus 8

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Praktické a nenápadné riešenie ochrany displeja

Charakteristickým znakom všetkých moderných smartfónov je veľká plocha displeja. Tá však okrem výnimočných zážitkov pri jeho používaní so sebou nesie aj vysoké riziko poškodenia, najmä v dôsledku pádov, poškriabania ostrými predmetmi či znečistenia. Samotné sklo displeja sa s pokročilými metódami výroby stáva čoraz odolnejším, no i tak stále platí, že patrí k najcitlivejším komponentom mobilného telefónu. Práve to bolo dôvodom, prečo boli vyvinuté špeciálne formy ochrany určené výlučne pre displej. Patria medzi ne ochranné sklá a fólie, ktoré zamedzujú poškodeniu obrazovky svojimi unikátnymi vlastnosťami. Pri výbere vhodnej fólie alebo ochranného skla na displej sa tak stačí zamerať na model, ktorý zodpovedá danému typu telefónu a môžete si byť istý, že sklo alebo fólia naň sadnú ako uliate.

Ochranné sklo a fólia na displej pre každý typ telefónu

Azda najbežnejšou a najdostupnejšou formou ochrany obrazovky na mobile je fólia na displej. Tvoria ju pružné, priesvitné pláty, ktoré sa vyrábajú z odolného polykarbonátu, čím dodávajú výrobku želané vlastnosti. Stačí, aby ste ju opatrne umiestnili na dobre vyčistený displej a od tej chvíle vám bude slúžiť. Správna aplikácia je veľmi dôležitá, pretože zabráni tomu, aby sa neskôr po stranách alebo v rohoch odlupovala. Rovnako po sňatí by na zariadení nemala zanechať žiadne stopy. Ochranná fólia na mobil sa postará o to, aby na prístroji nezostávali neestetické odtlačky prstov. Čo sa týka jej odolnosti, na Mohsovej stupnici tvrdosti dosahuje číslo tri, čo vám na bežné zaobchádzanie s mobilom úplne postačí. Pokročilejšou formou ochrany je už tvrdené sklo, ktoré vykazuje pomerne slušnú formu ochrany aj pred prípadnými pádmi.

Riešte ochranu displeja na svojom OnePlus 8 včas

Pamätajte na to, že nech by ste sa rozhodli pre akýkoľvek variant ochrany displeja, zakaždým tým svojmu telefónu pomôžete, aby získal o niečo dlhšiu životnosť a tým aj trvácnejšie fungovanie. Navyše, ak vezmeme do úvahy, že investície do smartfónov nie sú práve najmenšie, pár eur navyše, ktoré vložíte do ich ochrany, za to v každom prípade stoja.