+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Ochranné fólie a tvrdené sklá pre OnePlus 7T Pro

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Temperované sklo ako zaáruka tvrdej ochrany nech už ste kdekoľvek

Tvrdšie ako temperované sklá sú už len diamanty. Tento výrok uvádzajú na svojich produktoch výrobcovia ochranného príslušenstva a nemýlia sa. Temperované sklo totiž dosahuje na Mohsovej stupnici tvrdosť 9 z 10 stupňov a je tak schopné odolávať aj vplyvu nárazov alebo ostrých predmetov. Akých ostrých? Hovoríme tu aj o poškriabaní kľúčom v kabelke či vo vrecku nohavíc. Ochranné sklá však nie sú jedinou možnosťou, ktorú v rámci ochrany prednej časti svojho telefónu máte.

Ochranná fólia zjemní povrch a ochráni ho

Ak chcete investovať o čosi menej, ale stále mať istotu bezpečia svojho displeja, zvoľte si ochranné fólie vyrobené z polykarbonátových materiálov. Sú síce o čosi menej odolné, avšak poskytnú štandardnú ochranu pri bežnom používaní zariadenia. Na Mohsovej stupnici tvrdosti dosahujú stupeň číslo 3. Tvrdené sklá sa rovnako ako ochranné fólie perfektne prispôsobia tvaru vášho Microsoft telefónu. Pretože ide o beztlačidlové zariadenia, je extrémne dôležité dbať na funkčnosť displeja a na to, aby sklo či ochranná fólia zodpovedali všetkým výrezom a doliehali až k samotnému okraju zariadenia.

OnePlus 7T Pro – neobyčajný spoločník hlavne pre mladých

Smartfón OnePlus 7T Pro je naozajstný profesionál vo svojej triede. Nečudo, že sa z neho stala nová vlajková loď výrobcu telefónov OnePlus. Telefón okrem trojitého fotoaparátu, ktorý robí skutočne kvalitné zábery, vysúvacej čelnej kamerou a prémiového spracovania u neho nájdete aj veľmi dobre poňatú grafickú nadstavbu Oxygen OS, ktorá naladí váš telefón vždy na tú správnu aktualizáciu tak, aby fungoval ako hodinky. Pre aktívnych užívateľov je veľkou výhodou aj výkonná 4 085 mAh batéria, ktorá s vami vydrží aj tie najdlhšie dni a vďaka špeciálnej technológii Warp Charge 30T je nabitá z nuly na 60 % len za necelú polhodinku a nabíjanie je dokonca o 20 % rýchlejšie, ako u modelu OnePlus 7 Pro.