Ochranné fólie a tvrdené sklá pre OnePlus 7T

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Transparentná ochrana pre váš telefón

Aj keď sa výrobcovia snažia vytvárať stále odolnejšie materiály a sofistikovanejšie riešenia v rámci výroby mobilných zariadení, situácia ešte stále nie je najideálnejšia. Práve preto je bežnou realitou, že displeje našich telefónov sú skutočne zraniteľné a nie je vždy najľahšie ich opraviť. Dôležité je myslieť na prevenciu – ochranné doplnky, akými sú ochranné fólie a tvrdené sklá. Aj keď sa niektorí výrobcovia snažia predchádzať problémom tým, že k novým telefónom pribalia aj ochrannú fóliu, jej kvalita a odolnosť nie je vždy až taká vysoká. Práve preto by ste sa mali radšej spoľahnúť na polykarbonátové doplnky, ktoré vášmu telefónu poskytnú maximálnu možnú ochranu.

Ako si správne vybrať ochranný doplnok: fólia alebo sklo

Pri rozhodnutí o ochrane displeja treba vždy zvážiť cenu aj požadovanú výkonnosť ochrany. Zatiaľ čo fólia je lacnejším variantom, môže sa stať, že neodolá ťažkým nárazom z veľkej výšky. To sa vám nestane pri temperovanom skle, ktoré je síce o čosi drahšie, ale vydrží takmer akékoľvek zachádzanie. Tvrdené sklá i fólie na displeje sú navrhnuté tak, aby sa presne prispôsobili aj najmenším detailom zariadenia od prednej kamery cez výrez na reproduktor či ovládacie tlačidlá. Neobmedzujú pritom nijako funkčnosť zariadenia, ktorá ostáva 100% zachovaná. Jediné, podľa čoho spoznáte, že na telefóne je nalepená fólia či sklo, je drobunký výstupok na okraji telefónu.

Pôsobivý OnePlus 7T na trhu zaujal

Telefón OnePlus 7T je pripravený hlavne pre mladšiu generáciu, ktorá dokáže oceniť jeho príjemný dizajn, prepracované krivky a atraktívne vybavenie. Okrem pôsobivého displeja nádherne fotí a softvérovú stránku obstaráva lákavá grafická nadstavba Oxygen OS. Displej mobilného telefónu OnePlus 7T sa pýši uhlopriečkou 6,55" s jemným rozlíšením 2 400 × 1 080 pixelov. Skvelým doplnkom je aj ovládanie telefónu s vypnutou obrazovkou. Nakreslíte napríklad kruh a otvorí sa fotoaparát, náčrtkom šípky zase môžete preskakovať skladby v playliste. Naviac je tento telefón dostupný vo viacerých farebných verziách od gradientnej šedej až po metalickú modrú.