Ochranné fólie a tvrdené sklá pre OnePlus 7 Pro

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklá a fólie pre váš OnePlus 7 Pro

Telefón OnePlus 7 Pro má dokonale veľký displej s dobrými parametrami a špičkovým výkonom. Je preto namieste postarať sa o ochranu, ktorú by si naozaj zaslúžil. Ceny ochranných skiel a fólií nedosiahnu ani na 10 eur pričom výmena alebo oprava samotnej obrazovky stojí celé stovky. Zamerajte sa teda radšej na prevenciu a myslite na to, ako by ste mohli zabrániť poškodeniu svojho displeja radšej ako na jeho korekcie.

Vyberte si medzi ochranným sklom a fóliou, alebo si doprajte oboje

Ochranné fólie sú riešením pre používateľov, ktorí si už zaobstarali knižkový, flipový či iný obal mechanicky ochraňujúci nielen mobil samotný, ale aj displej telefónu pri pádoch z vyššej výšky. Na nalepenie fólie si však vyhraďte potrebný čas a použite predpísaný postup tak, aby sa vám pod ňu nedostávali nečistoty, ktoré by potom tvorili zbytočné bublinky a kazili celkový efekt. Ochranné fólie sa často používajú aj na vyhladenie či zjednotenie už existujúcich poškodení a škrabancov. Na druhú stranu temperované sklá sú naozaj odolné a okrem ostrých predmetov odolajú aj pádom a silnejším mechanickým poškodeniam. Dosahujú tvrdosti 9 z 10 na Mohsovej stupnici a garantujú vám tie najlepšie výsledky pri ochrane vášho zariadenia OnePlus 7 Pro.

Profesionál za super ceny? To je OnePlus 7 Pro

Luxusný design, široký AMOLED displej, bleskurýchly snímač odtlačkov prstov a vysoká kvalita spracovania. To sú len niektoré výhody, ktoré má model OnePlus 7 Pro. A nimi ani zďaleka nekončí! Tento smartfón má jednu z najlepších aplikácií s natívmymi fotoaparátmi na trhu, ktorá ponúka ako automatický režim tak aj rad flexibilných režimov snímania. Tie si jednoducho zamilujete! Rovnako ako zadný fotoaparát s tromi objektívmi – dokáže totiž fotiť prepracované fotografie behom dňa aj noci, takže váš jednoducho nikdy nesklame. Telefón OnePlus 7 Pro vyrobený z prémiových materiálov je naozajstný profesionál so širokým využitím vhodný ako pre bežného, tak aj pre náročnejšieho užívateľa.