Ochranné fólie a tvrdené sklá pre OnePlus 7

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vyberte si ochranu obrazovky, ktorá vydrží

Aj keď sa vám zdá obrazovka vášho OnePlus 7 odolná, nemusí tomu byť celkom tak a možno by vám malá asistencia pri jej ochrane prišla vhod.

Ochranné fólie alebo temperované sklá – čo je najlepšie pre OnePlus7?

Temperované sklá sú na trhu už niekoľko rokov, za ktoré si získali srdce nejedného používateľa. Ich stupeň tvrdosti 9 z 10 na Mohsovej stupnici tvrdosti totiž zaisťuje maximálnu odolnosť za všetkých podmienok. Aj keď telefón omylom pohodíte do kabelky, batohu či cestovnej tašky priamo ku kľúčom či rozsypaným minciam. Ak by vám telefón náhodou spadol aj z vyššej výšky, nemusíte sa obávať. Temperované sklo sa môže nalomiť či oškrieť, ale viete, čo skrýva pod svojim povrchom? Nepoškodený displej telefónu. A to je to najdôležitejšie. Oprava či kúpa nového skla váš totiž vyjde o niekoľko stoviek eur lacnejšie, ako výmena displeja či rovno nový telefón. Ak však žijete pokojným životom a ste si istí, že váš telefón potrebujete ochrániť iba od prachu, nečistôt a mastných odtlačkov prstov, stavte na ochranné fólie. Na Mohsovej stupnici dosahujú stupeň 3 a aj keď nie sú také odolné, dokážu krásne zjednotiť váš displej a dopriať mu nevídaný vzhľad ako keď bol celkom nový.

OnePlus 7 je hravým spoločníkom pre každého

Atraktívny design telefónu OnePlus 7 s veľkým displejom a malou slzičkou uprostred upúta nejedného fanúšika moderných štýlových telefónov. Tento telefón je skvelým zariadením hlavne pre aktívnych hráčov, ktorí si potrpia na lepší výkon procesoru a hlasným reproduktorom svojho smartfónu. Batéria v telefóne OnePlus 7 vydrží aj pri hre celý deň a naviac sa dá aj veľmi rýchlo nabiť. A nejde len o výhody vhodné pre milovníkov mobilných hier. Aj fotoaparát modelu OnePlus 7 je so svojimi 48 MPx kvalitný a dokáže zachytiť pekné zábery. Jedná sa teda o telefón, ktorý vďaka prémiovému spracovaniu a primeranej cene vyhovie väčšine štandardných používateľov a taktiež mnohým z tých náročnejších.