Ochranné fólie a tvrdené sklá pre OnePlus

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklá a fólie na mobily OnePlus

Displej telefónu je jeho časť, ktorú by sme mali chrániť asi najviac. Vďaka reakčnosti a jemnosti je taktiež zraniteľnejší keď sa jedná o škrabance, vrypy alebo iné poškodenia spôsobené bežným užívaním. Keďže na ňom závisí celé ovládanie prístroja a je nositeľom jeho funkčnosti, je vhodné chrániť ho pred poškriabaním, odreninami či dokonca rozbitím. Jednoducho si zaobstarajte odolné tvrdené sklo či ochrannú fóliu a buďte v pohode!

Prečo chrániť tento telefón OnePlus ochranným sklom či fóliou?

Telefóny OnePlus síce patria do jednej rodiny, ale design ich modelov je často diametrálne odlišný. Pri niektorých modeloch, ako napríklad pri OnePlus Two sa musí temperované sklo alebo ochranná fólia prispôsobiť ovládaciemu tlačidlu, ostatné modely, ako OnePlus One potrebujú odolnú ochranu pre celodotykový displej bez tlačidla. Preto je veľmi dôležité, aby ste si pri výbere zvolili správny model a sklo či fólia tak stopercentne sedeli. Ich prítomnosť na displeji telefónu ani nebudete vnímať. Jediné, čo vás na ňu upozorní, je miniatúrny schodík po okrajoch displeja. Vďaka špeciálnemu materiálu zachovávajú fólie aj tvrdené sklá všetky dotykové funkcie displeja na 100%. Nikdy sa vám tak nestane, že by ste pocítili akýkoľvek rozdiel pri používaní telefónu s ochranným príslušenstvom a bez neho. Jediným rozdielom je to, že pod fóliou či sklom je váš telefón v bezpečí, bez rizika poškriabania a zachováva si svoju hodnotu.

OnePlus - ochranné príslušenstvo nijako neovplyvní funkčnosť

Ochranné filmy sú flexibilné a preto sa s nimi veľmi ľahko pracuje. Na telefón ich nalepíte behom niekoľkých minút a istotu si budete užívať na dlhý čas. To isté platí aj o tvrdených sklách, ktoré nie sú také flexibilné, ale vyznačujú sa vysokou tvrdosťou odolnou aj voči poškriabaniu ostrými predmetmi. K ochranným fóliám a tvrdeným sklám od nás takmer vždy dostanete aj špeciálny set na správnu aplikáciu. Ten obsahuje vlhkú aj suchú handričku a tiež návod, ako ochrannú vrstvu na displej nalepiť.