Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Nokia 8.3 5G

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Neviditeľná ochrana pre váš mobil Nokia 8.3 5G

Vlastníte smartfón Nokia 8.3 5G? A nie je váš prvý? Potom iste viete, že displej je stále tou najchúlostivejšou časťou každého mobilu, Nokia 8.3 5G nie je výnimkou. Zabráňte mechanickým poškodeniam telefónu kúpou ochrannej fólie, ktorá mu predĺži životnosť a zabráni prasknutiu displeja, odreninám a tvorbe rýh. Etuo.sk ako výrobca a predajca príslušenstva pre mobilné zariadenia a tablety, ponúka fólie vyrobené z kvalitného polykarbonátu. Navrhnuté sú pre konkrétne typy zariadení, takže sa dokonale prispôsobia tvaru telefónu telefónu Nokia 8.3 5G a tiež budú disponovať výrezmi pre všetky ovládacie tlačidlá alebo reproduktory.

Prvá pomoc pre váš displej? Fólia!

Čo potrebujete k bezpečnému a bezproblémovému používaniu vášho telefónu Nokia 8.3 5G? Jednoznačne sa priamo po kúpe zamyslite nad ochranou displeja – najcitlivejšej časti vášho smartfónu. Do vyhľadávania uveďte názov svojho smartfónu Nokia 8.3 5G a vyberte si zo širokej ponuky fólií a tvrdených skiel. Ochranné fólie pre Nokia 8.3 5G budú presne zodpovedať tvaru i funkčným zvláštnostiam vášho mobilu.Originálna fólia z ponuky Etuo.sk ochráni displej pred bežnými škrabancami, odreninami a špinou, niektoré existujúce škrabance dokonca dokáže zakryť.

Predĺžte dotykovému displeju životnosť

Sú lacné a také účinné – hovoríme o fóliách a tvrdených sklách, ktoré máme pripravené v ponuke ihneď k odberu. Fólie, ktoré nájdete na našich stránkach sú kvalitné a pochádzajú od renomovaných výrobcov. Vaša Nokia 8.3 5G tak bude mať svoj najcitlivejší komponent – displej – v bezpečí. Naše fólie dosahujú na Mohsovej stupnici tvrdosti tretí stupeň. Bežné, každodenné zaobchádzanie s telefónom, tak nič neohrozí. „Neviditeľný“ plášť nijako neovplyvňuje používanie vášho smartfónu, všetky dotykové funkcie zostanú zachované. Fólie ani tvrdené sklá neskresľujú zobrazovanie ani farby. Stačí pár eur a vy kúpou fólie alebo skla získate neviditeľného pomocníka, ktorý sa postará o dlhšie a spoľahlivejšie fungovanie vášho smartfónu Nokia 8.3 5G .