+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Nokia 7.3

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Vyberte si ochrannú fóliu či sklo na mobil Nokia 7.3

Chcete vedieť, prečo by ste si mali zaobstarať ochranné príslušenstvo na obrazovku v podobe ochranného skla alebo fólie? Máme pre vás hneď niekoľko dôvodov. Sklo aj fólia pôsobia na telefóne veľmi prirodzene, majú hrúbku len od 0,3 do 0,6 mm, a tak ich na telefóne prakticky nevidieť. Poskytnú vám 24-hodinovú ochranu vďaka zachovaniu všetkých funkcií, výrezov a rozmerov telefónu, takže ich nemusíte nikdy odliepať (samozrejme, výnimkou je prípad poškodenia pádom na veľmi tvrdý povrch). Nalepíte ich veľmi jednoducho aj bez pomoci profesionála či predošlých skúseností. Ochránia váš mobil pred vlhkosťou, mastnými odtlačkami prstov, nárazmi či škrabancami. No a samozrejme sa vám vďaka lepeniu celým povrchom nikdy samovoľne neodlepia. Stačí si preto len vybrať, či si objednáte lepiacu fóliu alebo stavíte na maximálnu ochranu s tvrdeným sklom. 

Doplnky pre vašu obrazovku

Ak premýšľate nad tým, či si vybrať ochrannú fóliu alebo tvrdené sklo, máme tu pre vás pomôcku, podľa ktorej sa iste rozhodnete: fólia je jednoduchšia, menej prepracovaná ale zato lacnejšia alternatíva k naozaj odolnému a prepracovanému tvrdenému sklu. Väčšinou na ňu stavia používatelia ako na “low cost” základnú variantu ochrany. Fólia má však jednu úžasnú vlastnosť. Dokáže opticky zakryť už existujúce nedokonalosti na skle vďaka svojej flexibilite, pomocou ktorej vyplní ryhy či škrabance a displej tak vyzerá opäť ako nový. 

S telefónom Nokia 7.3 nič nepokazíte 

Ak hľadáte telefón s príjemným dizajnom, kvalitným fotoaparátom a výkonným čipsetom, model Nokia 7.3 bude pre vás tým pravým. Určite vás zaujme už na prvý pohľad svojou zadnou stranou s kruhovým výrezom na fotoaparát, jemnou sivou farbou aj 6,5-palcovým displejom s rozlíšením Full HD+ a výrezom na prednú selfie kameru. Okrem toho je jej silnou stránkou aj batéria s kapacitou 4 000 mAh a možnosťou 18W rýchleho nabíjania či 64 MPx hlavný fotoaparát so 48 MPx primárnym senzorom.