+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Nokia 6.2

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Silní ochrancovia obrazoviek telefónov – tvrdené sklá a ochranné fólie

Najzraniteľnejšou a zároveň najpoužívanejšou časťou našim telefónov Nokia 6.2 je jednoznačne displej. Ten je náchylný nielen na škrabance, ale aj voči pádom, nerovným povrchom, vode či mastným odtlačkom prstov. Pred všetkými týmito vplvymi vás ochránia nenahraditeľné doplnky: tvrdené sklá a ochranné fólie. Fólie síce nie sú také tvrdé ako sklo, dosahujú však extrémnu flexibilitu a vďaka tomu dokážu zakryť aj nedostatky či menšie škrabance a poškodenia, ktoré ste na obrazovke možno mali už predtým. Temperované sklá na druhú stranu dosahujú neuveriteľne vysokú tvrdosť a tak váš displej dokážu ochrániť aj pri páde. Môže sa stať, že sa vám roztrieštia, ale keď ich odlepíte, nájdete pod nimi celkom nepoškodený displej. A o to koniec koncov ide. Vy jednoducho sklo vymeníte a môžete si opäť užívať pocit istoty.

Ďalšie výhody ochranných fólií a tvrdených skiel

Fólie aj sklá sú navrhnuté priamo pre váš model telefónu. To znamená, že majú výrezy pre všetky prvky, ktoré by v prípade zakrytia prestali plniť svoj účel. Napríklad fotoaparát či reproduktor, prípadne tlačidlo na obrazovke. Fólie aj sklá na displej v našej ponuke sú ošetrené oleofóbnou vrstvou. Tá sa postará o to, že na obrazovke nebudú zostávať odtlačky prstov. Oba bezpečnostné prvky sú transparentné. Viditeľnosť, zobrazovanie farieb i dotykové funkcie zostanú úplne rovnaké.

Elegantná Nokia 6.2

Telefón Nokia 6.2 prináša jeho používateľom množstvo výhod, ktoré iste ocenia. Nejde totiž len o elegantný a štýlový design, ale taktiež o jeho vybavenie. Atraktívnym prvkom je určite trojitý fotoaparát so širokouhlým objektívom prinášajúci príjemne kvalitné zábery a taktiež 6,3‘‘ Full HD+ displej s ochranným sklíčkom Gorilla Glass tretej generácie. Nemali by sme zabúdať ani na funkciu dual SIM, výkonnú 3 500 mAh batériu, ktorá vydrží aj naozaj náročné dni, či plynulý systém Android 9.0, na ktorom aktuálne Nokia 6.2 funguje. Na výber je na trhu v dvoch farebných verziách – Ceramic Black a Ice.