Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Nokia 6.1 (2018)

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklo pre Nokia 6.1 (2018) je veľký pomocník

Vďaka kvalitnej ochrane displeja mobilného telefónu Nokia 6.1 (2018) tvrdeným sklom alebo fóliou si možno ušetriť veľa starostí aj tisíce korún za prípadnú opravu poškodeného displeja. U nás nájdete odolné kryty nielen na displej tohto mobilného telefónu. Vyberať môžete z veľkej ponuky súčasných chytrých telefónov od Nokia 6.1 (2018). Či už zvolíte sklo či fóliu, vždy bude váš displej chránený pred pádom. Všetky ponúkané produkty sú vyrobené z tenkého materiálu a sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj.

Ako čo najlepšie ochrániť displej telefónu Nokia 6.1 (2018) pred zničením?

Prečo je dôležité zakúpiť si k telefónu Nokia 6.1 (2018) tiež tvrdené sklo či ochrannú fóliu? V dnešnej dobe vlastniť chytrý mobilný telefón nie je nič neobvyklé, stretávame sa s ním na každom rohu, pričom väčšina majiteľov často riešia otázku, ako najlepšie zaistiť bezpečnosť pred škrabancami a poškodením. Aj napriek najopatrnejšiemu zaobchádzaniu sa ale môžete stretnúť s nepríjemnou situáciou, keď sa na displeji telefónu zobrazí vlásočnicové škrabance, alebo vám nedopatrením spadne na zem, čo nielen zle vyzerá, ale ak budete chcieť v budúcnosti telefón predať, zachovalý estetický stav hrá dôležitú úlohu.

Informácie o telefóne Nokia 6.1 (2018)

Nokia 6.1 (2018) je smartphone ikonickej značky telefónov. Tento model prišiel na trh v treťom štvrťroku roku 2018. Priťahuje pozornosť estetickým dizajnom, ktorý kombinuje tmavej farby s elegantným medeným okrajom. Spoločnosť sa stále stará o nadpriemernú životnosť batérie, ktorú v minulosti obiehali mnohé legendy. Upgradovaná generácie chytrého telefónu Nokia 6.1 (2018) prináša niekoľko užitočných noviniek. Tento mobil nabijete až na 50 % za 30 minút cez kábel USB-C. Nokia 6.1 (2018) je plne vybavená mobilnou platformou Qualcomm Snapdragon 630 a pamäťou RAM s kapacitou 3 GB. Systém Android One predstavuje softvér navrhnutý spoločnosťou Google. Vďaka tomuto zjednodušenému, ľahko použiteľnému rozhranie, starostlivo vybrané sade predinštalovaných aplikácií a bezplatnému neobmedzenému úložisku fotografií vo vysokej kvalite so službou Google Photos budete mať všetko, čo chcete, a to bez zbytočností. Pravidelné bezpečnostné aktualizácie a dva roky aktualizovaný operačný systém znamená, že telefón Nokia 6.1 (2018) so systémom Android One bude v bezpečí a ponúkne najnovšie inovácie Google, napr. Optimalizácia pre Google Assistant.