Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Nokia 5.4

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné doplnky na smartfón Nokia 5.4

Dokáže aj váš naozaj nahnevať, keď si kúpite nový telefón a o niekoľko dní neskôr na jeho displeji objavíte malé škrabance či dokonca veľké vrypy a škrabance? Váš smartfón Nokia 5.4 takto automaticky stráca na hodnote. Zabráňte tomu hneď na začiatku pomocou ochranných doplnkov na displej. 

Zažite množstvo výhod s ochranným sklom a fóliou

Aj vy máte akúsi nedôveru k aplikácii a lepeniu ochrannej fólie či skla? Zabudnite už na ne! Ku každému doplnku vám totiž pribalíme lepiaci set, s ktorým nalepíte oba doplnky bez problémov aj keď s tým nemáte predošlé skúsenosti. Okrem čistiacich handričiek a lepiek majú totiž doplnky aj jednu veľkú výhodu: lepia sa celým svojim povrchom, a tak je takmer vylúčené, aby vám pri aplikácii vznikli vzduchové bublinky alebo iné nedokonalosti. Ochranné sklá aj fólie sú maximálne tenké (hrúbka od 0,3 do 0,6 mm) a 100 % transparentné. Nijako tak neovplyvnia dizajn vášho telefónu a po chvíli celkom zabudnete, že ich na svojom zariadení nosíte. Taktiež plne zachovávajú dotykové vlastnosti displeja a rešpektujú jeho rozmery vrátane tvaru aj všetkých výrezov. Ale musíme váš varovať. Ak si život s týmito ochrannými doplnkami raz vyskúšate, pravdepodobne už nebudete chcieť používať telefón nikdy bez nich. 

Siahnite po praktickom zariadení Nokia 5.4

Telefón Nokia 5.4 bude pre vás ideálnym riešením, pokiaľ za svoj telefón nechcete zaplatiť celú svoju výplatu, ale zároveň nechcete robiť ani priveľa kompromisov. Tento model vám prinesie 5 fotoaparátov - vpredu je 16 MPx senzor, vzadu potom ďalšie štyri objektívy. Hlavný fotoaparát ponúka rozlíšenie 48 MPx plus 5 MPx ultra širokouhlý fotoaparát a dva 2 MPx snímače pre makro snímky a pre meranie hĺbky ostrosti. K tomu si telefón zakladá aj na procesore Qualcomm Snapdragon 662 a čistom Androide prinášajúcom neprerušovaný a plynulý výkon.