Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Nokia 5.3

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Zabráňte poškodeniu displeja vášho telefónu Nokia 5.3

Stačí chvíľka a váš mobil môže dostať poriadne „na frak“. Náhoda, moment nepozornosti alebo len stret s kľúčmi v kabelke alebo vo vrecku – a škoda je na svete. Ak si aj myslíte, že sa o váš telefón Nokia 5.3 svedomito staráte, obozretnosť je namieste a opatrnosti nie je nikdy dosť. Komu by sa chcelo meniť každý mesiac dotykový displej kvôli škrabancom? Nejde o lacnú záležitosť, preto je jednoduchšie a lacnejšie sa tomuto problému vyhnúť. Ako zabrániť hlbokým ryhám, ktoré dokážu znehodnotiť váš telefón Nokia 5.3? Ak mu chcete predĺžiť životnosť, riešením je tvrdené ochranné sklo alebo fólia. V našom eshope Etuo.sk ich nájdete v mnohých typoch a variantoch, presne pre váš typ telefónu.

Fólia je základnou ochranou každého mobilu

U nás nájdete fólie a sklá pre najnovšie modely smartfónov i pre staršie mobily. Matné či lesklé, odolnejšie i menej odolné. Čo si všímať na ochranných sklách a fóliách? Dôležitou vlastnosťou je tvrdosť. Fólie na displej sú pevné, vďaka čomu dokážu spevniť obrazovku vášho telefónu bez toho, aby narušili funkcie dotykového displeja. Dotykové parametre budú stále bezchybné, ako keď ste si mobilný telefón Nokia 5.3 prvýkrát priviezli z obchodu domov. Najspoľahlivejším typom ochrany displeja sú tvrdené sklá, ktoré dosahujú na stupnici tvrdosti až hodnotu 9. V praxi to znamená, že sú takmer nezničiteľné a ochranu vášho displeja majú dokonale pod palcom.

Univerzálna ochrana pre každého? Fólia alebo sklo

Priehľadné ochranné sklá sú univerzálne a nijako neovplyvňujú vzhľad telefónu, preto je jedno, či ste žena, muž, mladý človek, senior alebo vrcholový manažér. Každý z nás by mal chrániť displej svojho telefónu, najlepším riešením je vybrať mu fóliu alebo tvrdené sklo. Predchádzajte akýmkoľvek problémom a vyhnite sa prasknutiu, odreninám alebo ryhám na vašom smartfóne Nokia 5.3. Nikdy neviete, čo sa môže stať, preto vyberte spoľahlivú ochranu vášmu mobilu ešte dnes.