Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Nokia 3.4

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné doplnky na displej vášho telefónu Nokia 3.4

Hľadáte spoľahlivý spôsob, ako predísť poškodeniu vašej obrazovky a zachovať tak hodnotu svojho telefónu po čo najdlhší čas? Potom pre vás máme ideálne riešenie, ktoré je nenákladné a navyše naozaj elegantné.

Fólie a tvrdené sklá vám prinesú mnoho výhod

Ochranné fólie aj tvrdené sklá sa na obrazovku lepia celým svojim povrchom, a tak sa neodliepajú v nečakaných situáciách ani po bokoch zariadenia. Vďaka oleofóbnej vrstve na ich povrchu na telefón nemôže ani vlhkosť, prach či iné nečistoty. Nezanecháte na ňom ani mastné odtlačky prstov. Navyše sa po nej prsty veľmi pohodlne kĺžu a obrazovka pôsobí na dotyk omnoho príjemnejšie. Veľkou výhodou je aj to, že ku každému baleniu ochranných doplnkov vám pribalíme aplikačný lepiaci set, takže aj keď nemáte nijaké predošlé skúsenosti, môžete doplnky nalepiť veľmi pohodlne a bez komplikácií. Nemusíte sa tak báť ani vzduchových bubliniek, ktoré väčšinou spôsobujú neodstránené nečistoty na displeji. Ochranné sklá a fólie na displej sú plne transparentné a zachovávajú 100 % dotykových funkcií obrazovky. Práve preto po pár hodinách používania celkom zabudnete, že ich na telefóne nosíte. Dosahujú hrúbky len od 0,3 do 0,6 mm, a tak nijako zásadne neovplyvnia vzhľad ani dizajn vášho telefónu Nokia 3.4 a už vôbec nie pocit pri jeho držaní.

Nokia 3.4 ako spoľahlivý spoločník

Hľadáte výkonný smartfón za slušnú cenu a pritom od spoľahlivého a rokmi overeného výrobcu? Potom sa spoľahnite na mobil Nokia 3.4, ktorý vám ponúka všetky bežne dostupné funkcie a taktiež niečo naviac. Iste sa vám na ňom zapáči moderný dizajn so zaokrúhleným zadným fotoaparátom a krásna farebnosť doplnená o prepracovaný 6,39-palcový IPS HD+ displej s rozlíšením 1560 x 720 pixelov. Výhodou sú aj výkonná Li-Pol batéria s kapacitou 4 000 mAh s optimalizovanou výdržou, 64 GB úložisko či rýchla čítačka odtlačkov prstov.