+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny

Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Nokia 3.2

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Displej pod ochrannou vrstvou

Keď si zakúpite nový mobilný telefón, mali by ste dbať na jeho bezpečnosť. Obzvlášť pokiaľ sa jedná o displej, ktorý je tou najkrahkejšou časťou zariadenia. Nechcete predsa, aby hneď v prvé dni používania došlo k jeho poškriabaniu, k vzniku nepekných rýh či nebodaj k rozbitiu a nutnej náhrade. Zvážte preto preventívne kroky a spoľahnite sa na účinnú ochranu pomocou fólií a ochranných skiel na vašu Nokiu 3.2.

V čom sa líši ochranná fóli a temperované sklo?

Temperované sklo je určené pre ľudí vyznávajúcich aktívny životný štýl, ktorí chcú mať svoj život pod kontrolou. V každej situácii. Tieto sklá sa nasadzujú omnoho jednoduchšie a dokážete ich nalepiť aj sami bez asistencie a hlavne bez toho, aby sa vám pod povrchom vytvorili vzduchové bubliny. Naopak pri ochrannej fólii by ste mali požiadať o pomoc s aplikáciou skúsenenjších známych. Stáva sa s nimi totiž, že aj keď sa snažíte, vzduchové bubliny vám jednoducho pod povrchom vzniknú. Fólie sú skvelým riešením, ak už na telefóne mierne poškodenia máte a priali by ste si ich zjednotiť s ostatným povrchom. Vďaka vysokej flexibilite to ochranné sklo dokáže veľmi jednoducho. Na druhú stranu omnoho solídnejšiu ochranu dosiahnete skôr s temperovaným sklom. Výber je teda na vás.

Postačujúca kvalita za skvelú cenu, to je Nokia 3.2

Veľký moderný displej, oproti svojim predchodcom omnoho lepšia prepracovanosť, štíhle telo, štýlový vzhľad. Aj to je telefón Nokia 3.2. Svetoznámy výrobca, ktorý je na trhu už niekoľko desiatok rovo a získal si priazeň mnohých z nás, sa v tomto modeli naozaj vyhral s presnou GPS navigáciou a taktiež s veľkou výdržou batérie pokojne až na dva dni. Nokiu 3.2 získate za veľmi prijateľnú cenu, čo poteší hlavne rodičov detí či zamestnávateľov, ktorí chcú svojim pracovníkom dopriať firmené telefóny dobrej kvality, avšak za rozumnú cenu.