Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Nokia 3.1

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklo pre Nokia 3.1 je veľký pomocník

Naše báječné tvrdené sklá a ochranné fólie na displeje mobilných telefónov Nokia 3.1 vás odlíši od ostatných. Na výber je veľká škála veľkostí a tvarov, takže si vyberie naozaj každý. Všetky ponúkané produkty sú vyrobené z tenkého materiálu a sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. Tvrdené sklá aj ochranné fólie na displej ponúkame pre všetky aktuálne aj staršie mobilné telefóny Nokia 3.1. V našej ponuke nájdete iba kvalitné a overené produkty za výhodné ceny.

Ako čo najlepšie ochrániť displej telefónu Nokia 3.1 pred zničením?

Mobil Nokia 3.1 je pre mnohých drahocenná vec, na ktoré sa nesmie objaviť ani škrabanec. Vedľa čo najrozvážnejšieho zaobchádzanie sa samozrejme ponúka aj variant displej mobilu ochrániť tvrdeným sklom alebo ochrannou fóliou. Snáď každému sa to niekedy stalo. Mobil z ruky pri používaní vykĺzne či ho neopatrne položíte na kraj stola, nechtiac o neho zavadíte a on letí k zemi. Inokedy ho zase neopatrne zasuniete do vrecka spolu s predmetom s ostrými hranami, typicky kľúčmi. Nech už nasleduje čokoľvek, pokiaľ nevlastníte skutočne odolný model už v základe, samotný kryt vie hocičomu zabrániť.

Informácie o telefóne Nokia 3.1

Nástupca úspešného telefónu Nokia 3 je tu a opäť si zaslúži pozornosť. Nokia 3.1 je cenovo dostupný, kompaktný a ponúka vyváženú výbavu. Krása sa ukrýva v klasickom dizajne jednoduchých línií. Remeselne spracovaný a pevný hliníkový rám, zaoblené polykarbonátové telo a starostlivo doladené detaily - to je Nokia 3.1. V kombinácii so zaobleným krycím sklom displeja, Corning Gorilla Glass, má navyše potrebnú odolnosť. Moderný HD+ displej s pomerom strán 18:9, to je skvelé riešenie pre pohodlné sledovanie obľúbené zábavy a prehliadania webu. Nech ste kdekoľvek, môžete pohodlne čítať, sledovať aj hrať hry. S rozlíšením HD+ na uhlopriečke 5,2" bude navyše obraz krásne ostrý. Nenechajte sa brzdiť. Nokia 3.1 je vybavená systémom z programu Android One, s kompletným portfóliom služieb Google a bez zbytočných doplnkov. A vďaka pravidelným bezpečnostným a funkčným aktualizáciám na budúci systém Android bude váš telefón stále bezpečný a vybavený najnovšími funkciami. S širokouhlým objektívom predného fotoaparátu sa vojdete na selfie i s vašimi priateľmi.