Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Nokia 2.4

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné doplnky na displej telefónu Nokia 2.4

Displeje našich telefónov sú často zanedbávané čo sa týka ich ochrany. Pritom práve obrazovka je tým najzraniteľnejším a pritom najpoužívanejším elementom všetkých smartfónov. Majte preto „filipa“ a myslite na prevenciu pred poškodením už od prvého momentu, ako si nový mobil obstaráte. Najjednoduchšou cestou je zakúpiť si ochranné doplnky na displej v podobe ochranného skla či fólie. Tie sú schopné váš displej ochrániť nielen pred poškriabaním, odretím, poškodením vlhkosťou či mastnotou ale taktiež pred následkami pádov na zem alebo iné tvrdé povrchy. Je len na vás, ako sa rozhodnete – či si obstaráte menej odolnú ochrannú fóliu alebo ultra odolné tvrdené sklo.

Tvrdené sklo alebo ochranná fólia na obrazovku?

Pri rozhodovaní o type ochranného doplnku na svoj telefón je dobré zvážiť svoje možnosti. Ak používate ochranný obal s ochranou displeja predným krytom, ako je napríklad knižkové puzdro alebo flipový obal, pohodlne vám bude stačiť ochranná fólia s ultra flexibilnými vlastnosťami. Jej najväčšou výhodou je práve jej ohybnosť, kedy dokáže vyplniť aj existujúce ryhy či škrabance a opticky vyhladiť aj predtým poničenú obrazovku. Poskytuje taktiež ochranu od bežného poškodenia. Pokiaľ však používate kryt len na zadnú stranu telefónu, mali by ste zvážiť investíviu do tvrdeného skla. Váš telefón s ním bude totiž v bezpečí aj pred pádmi na tvrdé povrchy. Aj z vyššej výšky.

Overená značka modelu Nokia 2.4

Užite si nový telefón od dlhými rokmi overenej značky Nokia. Ponúkne vám niekoľko prvkov, ktoré si iste zamilujete. Medzi prvými je potrebné spomenúť 13 MPx fotoaparát na zadnej strane a selfie kameru na prednej strane telefónu v rámci výrezu na displeji s rozlíšením 5 MPx. Veľkým plusom je moderná farebnosť, kedy si môžete vybrať z farieb Dusk, Fjord a Charcoral. Iste vás zaujme aj 6,5-palcový IPS LCD displej s rozlíšením 720 x 1600 pixelov, veľmi vnímavý senzor odtlačkov prstov umiestnený na zadnej strane telefónu.