Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Nokia 2.3

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochrana displeja pomocou fólií a skiel

Váš displej je jednou z najzraniteľnejších častí telefónu. A paradoxne sa veľmi často stáva, že v prípade pádu telefónu skončí práve obrazovkou dolu. Výmeny displejov sú nákladné a neraz na nich musíte čakať celé dni či týždne. S ochrannými pomôckami ako sú ochranná fólia  a tvrdené sklo týmto nástrahám veľmi ľahko predídete. Krásne sadnú na váš telefón aj vrátane všetkých otvorov, sú tenké a tak ich ideálne na telefóne po pár dňoch celkom prestanete vnímať. Sú naviac poktyté oleofóbnou vrstvou, ktorá k displeju nepripustí vlhkosť, nečistoty, prach ani mastné odtlačky prstov.  

Predný štít vášho telefónu

Tvrdené sklá sa správajú presne ako predné štíty vášho displeja. Ochránia ho pred takmer každým mechanickým poškodením. Na Mohsovej stupnici tvrdosti dosahujú 9 stupňov z 10, čo zabezpečí displeju prevenciu pred poškodením akýmikoľvek ostrými predmetmi, napríklad pred hrotom noža alebo kľúčmi. Ochránia telefón taktiež pred pádmi a iným mechanickým poškodením, ako sú odreniny, škrabance alebo roztrieštenie. Pri pádoch z vyššej výšky na seba preberajú energiu pádu a roztrieštia sa namiesto vášho displeja. Potom stačí sklo len odlepiť a objavíte pod ním celkom nepoškodenú obrazovku. Nové sklo nalepíte presne tak isto jednoducho, ako to staré - pomocou pribaleného balíčku na nalepovanie, vďaka ktorému to zvládnete bez skúseností a v priebehu niekoľkých minút. Ak máte pocit, že by ste chceli vyskúšať len jednoduchšiu ochranu, bude vám postačovať aj ochranná fólia na displej. Tá je maximálne flexibilná a dokáže tak vyhladiť obrazovku aj mierne poškriabaného displeja. Rovnako jednoducho sa nalepuje a chráni váš displej pred poškodením.    

Nokia 2.3 je spoľahlivým spoločníkom

Spoľahlivý celosvetový gigant Nokia prišiel s modelom 2.3 na trh s ponukou kvalitných zážitky pre používateľov za veľmi rozumné ceny. Tento smartfón vyniká z davu so systémom Android One a okrem dlhej výdrže batérie sľubuje aj pravidelné a aktualizácie a až trojročnú záruku.