Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Nokia 2

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklo pre Nokia 2 je veľký pomocník

Tu nájdete odolné tvrdené sklá a ochranné fólie na displeje mobilných telefónov Nokia 2. Vyberať môžete z veľkej ponuky súčasných chytrých telefónov od tejto značky. Ponuka našich produktov je naozaj široká, máme kryty rôznych veľkostí a tvarov. Tvrdené sklá a ochranné fólie chráni dokonale telefón proti poškodeniu, s ktorým sa môžeme stretnúť každý deň. Stačí malá chvíľka nepozornosti a nešťastie je na svete. Následná výmena displeja sa môže poriadne predražiť, preto je dobré na ochranu displeja použiť tvrdené sklo alebo ochrannú fóliu.

Ako čo najlepšie ochrániť displej telefónu Nokia 2 pred zničením?

Dôvodov, prečo použiť tvrdené sklo či ochrannú fóliu na mobil Nokia 2, je ako kvapiek v mori. Ale ten najdôležitejší je prostý - kryt na displej zaručuje jeho dlhšiu životnosť. Spomínate si na svoju prvú nezničiteľnú Nokii či Alcatel? Dnešné chytré hračičky sú proti ním ale pekné krehotinky. Ochranný kryt chráni displej pred poškodením pri pádoch, nárazoch a pred inými vplyvmi vonkajšieho prostredia. V našej ponuke nájdete iba kvalitné a overené ochranná tvrdené sklá a fólie za výhodné ceny pre všetky aktuálne zariadenia Nokia 2.

Informácie o telefóne Nokia 2

Nové telefóny značky Nokia nadväzujú na dlhoročnú tradíciu elegancie, jednoduchosti, spoľahlivosti a kvality. Prichádza najlacnejší model Nokia 2 s remeselne spracovaným telom, ktorý vás osloví vyváženosťou výkonu a výdrže batérie. Bol navrhnutý pre každodennú bezproblémovú mobilnú komunikáciu aj zábavu a oceníte systém Android bez zbytočných doplnkov, ktorý zostane bezpečný a stabilný vďaka pravidelným softvérovým aktualizáciám. Špičková 7nm výrobná technológia je zárukou priameho zvýšenie výkonu pri zlepšení efektivity. Výkon nového čipsetu Kirin 980 znateľne narástol a určite bude dlhý čas atakovať prvé priečky výkonnostných rebríčkov. Celý osemjadrový čip sa skladá z troch častí. Základ tvorí dvojica super výkonných jadier na báze Cortex-A76, ďalej sú k dispozícii ďalšie dve výkonná jadrá na báze Cortex-A76 a nakoniec sú k dispozícii štyri efektívne jadrá Cortex-A55. Honor View 20 je tiež vybavený najrýchlejšími technológiami pripojenia, zahŕňajúce LTE Cat.21 s rýchlosťou až 1,4 Gb/s a ​​Wi-Fi ac až 1,733 Gb/s. Užite si obrovský výkon a dokonale plynulé pripojenie kedykoľvek a kdekoľvek.