Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Nokia 1 Plus

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ako na bezpečie displeja vášho smartfónu Nokia 1 Plus

Displeje našich telefónov sú dennodenne vystavované nebezpečenstvu porušenia, rozbitia alebo roztrieštenia. Ide však o najviac používanú časť telefónu, ktorá má pre nás veľkú hodnotu – bez jej dotykovej schopnosti si so zariadením vonkoncom neporadíme. Aj opravy tejto časti smartfónov sú najnákladnejšie, niekedy sa vyšplhajú do stoviek eur. Pritom je veľmi jednoduché displej chrániť tak, aby k takýmto poručeniam nedochádzalo. Slúžia k tomu ochranné fólie a temperované sklá.

Tvrdené sklo poskytuje odolnejšiu ochranu

Pri výbere ochranných doplnkov je potrebné zvážiť ich odolnosť. Tvrdené sklá sú oproti ochranným fóliám omnoho hrubšie, tvrdšie a odolajú tak väčšiemu množstvu poškodení. Temperované sklo ochráni displej aj pred poškodením ostrým predmetom, poškriabaním a dokonca aj pred tvrdými nárazmi či pádmi. Na druhú stranu ochranná fólia je tenšia a na obrazovke môže pôsobiť o čosi elegantnejšie. Odolá nečistotám, menším škrabancom, prachu a perfektne sa hodí ako doplnok ku knižkovému obalu na telefón, ktorý už prednú časť telefónu ochraňuje sám o sebe pred ničivejšími vplyvmi.

Najekonomickejší model od Nokie si vás získa

Nečakajte, že najlacnejší inteligentný telefón od Nokie, Nokia 1 Plus, podá za svoju nízku cenu podpriemerný výkon. Práve naopak: operuje s prehľadným systémom Android Go, má funkciu Dual Nano SIM a je taktiež pripravený na 128 GB pamäťovú kartu. Jeho design s bielym orámovaním a ďalšími príjemnými prvkami veľmi slušne nadväzuje na Nokia tradíciu. Mnohých používateľov upúta aj možnosť výmeny farebných variant krytu. Pri tomto modeli značky Nokia síce neočakávajte tie najlepšie výkony v rámci fotoaparátu či snímania videa a zvuku, rozhodne sa však môžete spoľahnúť na svetoznámeho výrobcu a telefón tak pre vás bude vhodným riešením v prípade, že chcete trochu ušetriť alebo zakúpiť telefón pre deti či na menej dôležité úkony.