+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Ochranné fólie a tvrdené sklá pre myPhone Hammer Explorer

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Ochranné sklá a fólie na mobil, ktoré vás nesklamú

Poškriabaný alebo prasknutý displej, obité boky telefónu, mastné odtlačky – mobily si skrátka počas používania prežijú svoje. Aby to na nich nebolo vidieť a neovplyvnilo to kvalitu a celkové pohodlie pri ich používaní, ochráňte ich pomocou tvrdeného skla alebo ochrannej fólie. Ochranné sklá a fólie na mobil majú viacero funkcií. Jednou z nich je podpora odolnosti displeja pri pádoch a nárazoch, ale aj ochrana pred nečistotami, prachom a mastnotou. Pri tom všetkom by fólia ani ochranné sklo nemali nijako negatívne ovplyvniť farby ani rozlíšenie na displeji.

Jednoduchá aplikácia, ktorú zvládne aj začiatočník

Či už sa rozhodnete použiť pre svoj MyPhone Hammer Explorer fóliu alebo ochranné sklo, samotná aplikácia je veľmi jednoduchá a rýchla. Stačí doslova niekoľko desiatok sekúnd a svoje zariadenie budete mať prakticky hneď pod kvalitnou ochranou. Hoci vo všeobecnosti platí, že ochranné sklo sa aplikuje o niečo jednoduchšie ako fólia, pretože sa neohýba, nie je to žiadna veľká veda. Aj fólia sa dá pomerne bezproblémovo a rýchlo nainštalovať na displej bez zanechania vzduchových bublín. So správnou aplikáciou si teda nemusíte robiť nijaké starosti.

Nepodceňujte ochranné fólie a sklá na displej

Mobil môže spadnúť na zem hocikomu, také veci sa jednoducho stávajú. Preto si väčšina ľudí pri kúpe nového smartfónu rovno zaobstará aj dodatočnú ochranu na displej. Tvrdené sklá dokážu účinne absorbovať náraz pri páde, takže máte šancu, že samotný displej pod ním to zvládne bez ujmy. Okrem toho sú také dokonale tenké, až máte pocit, že na displeji vlastne ani nič nie je. Štandardom býva i oleofóbna vrstva odpudzujúca mastnotu. Fólie zase majú tú schopnosť, že dokážu prekryť drobné škrabance tak, že sú prakticky neviditeľné. Niekomu môžu vyhovovať viac ako sklá vďaka menšej hrúbke či lacnej a ľahkej dostupnosti, ak však pre svoj telefón hľadáte tú najlepšiu ochranu, odporúčame jednoznačne tvrdené sklo.