Ochranné fólie a tvrdené sklá pre myPhone Hammer Energy 2

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Originálne ochranné fólie a tvrdené sklá pre MyPhone Hammer Energy 2

Mať kvalitný telefón schopný odolávať nárazom a pádom je jedna vec, no postarať sa oň, aby sa mu nič nestalo, je už druhá vec. Samotný telefón MyPhone Hammer Energy 2 disponuje certifikáciou IP 68, čo znamená, že je odolný voči prachu a vode a je vhodný do extrémnych podmienok. Robustné a kvalitne spracované telo predurčuje telefón pre ľudí s aktívnym životným štýlom, ktorý nemajú čas zaoberať sa poškodeným displejom alebo nepeknými škrabancami. Zvýšte trvácnosť svojho mobilného telefónu a postarajte sa, aby si zachoval svoj pôvodný vzhľad čo najdlhšie.

Ochranné sklo pre MyPhone Hammer Energy 2, ktoré sadne ako uliate

Radi si vkladáte mobil do vrecka alebo do tašky? To je predsa samozrejmé, že ho nemôžete mať stále v ruke. Práve preto by ste sa mali postarať o to, aby sa mu nič nestalo. Tvrdené sklo MyPhone Hammer Energy 2 ponúka unikátnu ochranu displeja mobilných telefónov a ďalších zariadení pred možným poškriabaním či znečistením. Niet divu, že tvrdené sklá sú čím ďalej, tým obľúbenejšou ochranou pre displeje smartfónov. Materiál s vysokou tvrdosťou ochráni displej aj pred ostrými predmetmi ako sú kovové mince alebo kľúče.

Fólia na displej, ktorú takmer necítite

Zvoľte si jedinečnú ochranu displeja pre svoj smartfón. Tenká, no pritom pevná fólia dokáže okrem zakrytia už existujúcich škrabancov ochrániť displej pred vznikom ďalších. Funguje tak ako účinná prevencia pred jeho miernym poškodením. Oceníte tiež zvýšenú odolnosť a plnú transparentnosť, ktoré zabezpečujú pohodlné používanie za každých podmienok. Vďaka použitým materiálom je príjemná na dotyk a nespôsobuje žiadnu zmenu farieb, ktoré displej zobrazuje. Displej si pritom zachováva svoju maximálnu citlivosť, aby ste mohli telefón neobmedzene používať rovnako pohodlne, ako doteraz. Dokonca i samotná aplikácia fólie je veľmi jednoduchá a rýchla - stačí niekoľko desiatok sekúnd a zariadenie budete mať natrvalo pod kvalitnou ochranou.