Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Motorola One Zoom

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Pritvrďte pri ochrane s tvreným sklom či fóliou

Temperované sklo či ochranné fólie na mobil sú v dnešnom rýchlom svete nenahraditeľnými spoločníkmi. Ich úlohou je zvýšiť bezpečie najcitlivejšej a pre používateľov aj najdôležitejšej častí telefónu Motorola One Zoom, jeho obrazovky. Medzi týmito dvomi ochrannými doplnkami však je hneď niekoľko rozdielov. Fólia na displej zaisťuje základnú ochranu pred špinou, škrabancami a iným poškodením. Dosahuje tretí stupeň na Mohsovej stupnici tvrdosti, čo predstavuje bežnú ochranu. Dokáže naviac vyplniť a tým aj zakryť niektoré škrabance, ktoré váš displej utŕžil už v minulosti. Temperované sklá na mobily šplhajú na Mohsovej škále až takmer na vrchol, teda na deviaty z desiatich stupňov. Ponúkajú teda skutočne výnimočnú úroveň ochrany. Zabezpečia vás telefón pred následkami pádu.

Účinná ochrana obrazovky vašej Motoroly One Zoom

Ak teda vaše zariadenie spadne na tvrdý povrch, sklo absorbuje energiu pádu a roztriešti sa namiesto displeja. Ten by mal zostať úplne nedotknutý. S trochou zručnosti môžete z displeja sklo, ktoré svoj údel už naplnilo, odstrániť a zaobstarať si nové. Súčasťou balenia temperovaného skla či fólie je vždy návod na ich aplikáciu a často aj dvojica handričiek pre správnu prípravu. Odporúčame vždy postupovať podľa uvedených inštrukcií. Len tak dosiahnete to, že tieto ochranné pomôcky budú na displeji vášho Motorola One Zoom dobre sedieť a poskytnú mu patričnú ochranu.

Motorola One Zoom s perfektným fotoaparátom

Telefón Motorola One Zoom zaujme na prvý pohľad hlavne svojou zadnou stranou, ktorá obsahuje sadu 4 výkonných fotoaparátov. So 48 + 8 MPx teleobjektívom, 16 MPx ultra-širokouhlým objektívom a 5 MPx snímačom hĺbky poľa dokážu užívatelia nafotiť naozaj viac než uspokojivé zábery. Tieto fotoaparáty naviac vyzerajú naozaj luxusne. Výhodou telefónu je okrem kvalitného foťáku aj výkonná 4 000 mAh batéria alebo plynulý Android 9.0 Pie. Pri tomto smartfóne si užijete Super AMOLED displej rovnako ako spoľahlivý skener odtlačkov prstov. Čo viac pri telefóne naozaj potrebujete?