Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Motorola One Vision

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranná fólia na displej poskytne základnú ochranu

Ak chcete svoju Motorolu One Vision ochrániť pred nečakanými udalosťami, ako sú pády, oškretia alebo znečistenie, zaobstarajte si spoľahlivú ochranu v podobe tých správnych doplnkov.

Prečo sa ochranné fólie oplatia?

Odpoveďou na túto otázku je porovnanie starostí a financií, ktoré musíte vynaložiť na novú fóliu na displej a samotnými opravami displeja pokiaľ dôjde k najhoršiemu a poškodí sa, poprípade sa rozbije či prestane fungovať. Takéto opravy sa môžu vyšplhať aj do stoviek eur pričom pravdepodobnosť toho, že sa vám telefón podarí opraviť za krátky čas, je naozaj veľmi malá. A to ani nehovoríme o starostiach, ktoré vám takéto opravy spôsobia. Ochranné fólie sú teda ideálnym riešením pre základnú ochranu vašej Motorola One Vision obrazovky. Sú vyrobené z kvalitných a flexibilných polykarbonátových materiálov a aj keď sú o čosi menej odolné ako napríklad tvrdené sklá, poskytnú štandardnú ochranu pri bežnom používaní zariadenia. Na Mohsovej stupnici tvrdosti dosahujú stupeň číslo 3. Vďaka svojej ohybnosti sa perfektne prispôsobia tvaru vášho displeja a dokážu zakryť aj nerovnosti či malé odreniny, ktoré ste na ňom predtým mali. Fólie sú príjemné na dotyk, nenákladné a ich aplikáciu zvládnete s návodom a priloženým príslušenstvom aj sami doma.

Jedna skvelá vízia so smartfónom One Vision

U telefónu Motorola One Vision výrobca sľubuje bezchybný fotoaparát a vysokokvalitné zábery. A nemýli sa. Fotoaparát tak ani príliš neprekvapí kvalitnými zábermi pro dobrom svetle, ale skôr kvalitným nočným režimom, ktorý je nad rámec očkaávania. S týmto smartfónom si môžu milovníci kinofilmov užiť aj skvelý CinemaVision displej netypického predĺženého tvaru s proporciami 21 : 9. O bezchybný chod sa okrem iného stará aj svižný a pravidelne aktualizovaný čistý Android One. Smartfón Motorola One Vision má dlhú výdrž batérie a na trhu je naviac ponúkaný za skvelú cenu. Predstavuje tak silnú konkurenciu ostatným telefónom v segmente strednej triedy mobilov.