Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Motorola One Macro

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Nalepte si ochranné príslušenstvo na mobil celkom sami

Výrobcovia smartfónov myslia na pohodlie svojich zákazníkov. Práve preto už na obrazovke telefónu Motorola One Macro nenájdete tlačidlá a špeciálne výrezy, ktoré by vám bránili v pohodlnom nalepení ochranných doplnkov. Naviac ak s temperovanými sklami a ochrannými fóliami ešte nemáte žiadnu skúsenosť, nezúfajte. Nemusíte sa obracať len na odborníkov, profesionálne nalepenie zvládnete aj sami. Práve preto vám ku každému baleniu vždy pribalíme aj sadu na správne vyčistenie a nalepenie, vďaka ktorej si budete môcť pohodlne ochranné príslušenstvo aplikovať aj sami.

Tvrdené sklá alebo ochranné fólie?

Tvrdené sklá budú pre vás najlepším riešením v prípade, že chcete mať 100% istotu bezpečia vášho zariadenia. Pri pádoch z veľkej výšky dokážu totiž absorbovať energiu nárazu a roztrieštiť sa namiesto obrazovky bez toho, aby na vašom displeji zanechali čo i len škrabanec. Potom sklo jednoducho odlepíte a objavíte pod ním len obrazovku ako v deň, keď ste si telefón kúpili. Ochranná fólia na displej nepôsobí až tak efektívne, zato však uchráni telefón od bežných poškodení. Naviac vďaka svojej flexibilite dokáže vyhladiť displej telefónu a tak na ňom nebude vidieť ani predošlé vady ako jemné škrabance a vrypy.

S Motorola One Macro si fotenie detailov zamilujete

Nová Motorola One Macro vás uchváti. A to nielen na prvý pohľad. Vďaka jej dokonalému fotoaparátu s AI technológiou sa dostanete k objektom až o 5x bližšie, ako normálne. Môžete sa tak sústrediť nielen na detail, ale aj na celkom novú perspektívu. Telefón si vás získa taktiež neodolateľným 6,2-palcovým Max Vision HD+ displejom, s ktorým si užijete krásne fotografie a videá ešte intenzívnejšie. Naviac ponúka batériu s veľkosťou až 4 000 mAh. Tá váš výkon podrží až neuveriteľné dva dni. A keď sa vybije, nemusíte sa báť. Rýchle nabíjanie vám venuje hodiny batérie za minúty nabíjania.