Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Motorola One Fusion Plus

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Chráňte displej smartfónu Motorola One Fusion Plus

Váš displej sa vám za dôslednú ochranu poďakuje tým najlepším spôsobom – zachovaním svojej hodnoty po dlhý čas od jeho zakúpenia. Takto zbytočne nestrácate svoju investíciu a mobil Motorola One Fusion Plus môžete po používaní predať ďalšiemu záujemcovi za omnoho vyššiu cenu. Naviac si ušetríte čas, energiu ale aj peniaze pri opravách svojej obrazovky.

Ochranné sklá aj fólie na etuo.sk

Neuveriteľná tvrdosť, schopnosť absorbovať energiu nárazov na tvrdé povrchy, vybavenie oleofóbnou vrstvou, kompaktné rozmery a perfektná transparentnosť. To sú faktory, pre ktoré by ste sa mali rozhodnúť pre temperované sklo na displej svojho smartfónu Motorola One Fusion Plus. Toto sklo sa vyrába špeciálnou metódou kalenia vo viac ako 600 stupňoch pre extrémnu tvrdosť a odolnosť. Na Mohsovej stupnici tvrdosti tak dosahuje 9. stupeň z 10, čo predstavuje takmer vlastnosti diamantov. Aj preto ho prezývajú „diamantová ochrana“. Váš displej je s ním tak v bezpečí a vydrží aj nápor ostrých predmetov, ako je hrot noža či zväzok kľúčov. Telefón tak pokojne môžete nosiť aj pohodlne v kabelke či cestovnej taške a viete, že sa vám zbytočne nepoškodí jeho obrazovka. Naopak s ochrannou fóliou máte možnosť zamaskovať už existujúce nedokonalosti displeja. Jej extrémna flexibilita sa prejaví tak, že prípadné ryhy či škrabance vyplní a opticky tak zjednotí povrch obrazovky. Je ideálna pre telefóny s ochranným knižkovým obalom, ktorý udržiava displej bez väčších mechanických poškodení.

Spoľahlivá Motorola One Fusion Plus

Telefón Motorola One Fusion Plus vám prinesie bleskový výkon v spojení so skvelým fotoaparátom a moderným a prepracovaným dizajnom. Tešiť sa s ním môžete na 64 MPx fotoaparát s ultravysokým rozlíšením ale aj na 6,5-palcovú bezrámčekovú obrazovku s technológiou HDR10. Naviac vám Motorola One Fusion Plus ponúka neuveriteľne silnú batéria s kapacitou 5 000 mAh. Tá vydrží bez potreby nabíjania aj dva dni a pomocou systému TurboPower sa nabije len za niekoľko minút.