Nájdi obal pre svoje zariadenia:
   
+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Motorola Moto G9 Power

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Odolná ochrana obrazovky smartfónu Motorola Moto G9 Power

Mobil so sebou dnes už neberieme len do práce či do školy ale aj na športovanie a dokonca na toaletu. Práve preto je dôležité, aby sme poskytli ochranu nielen jeho zadnej, ale aj prednej strane a displeju. Ten je totiž tou najzraniteľnejšou ale paradoxne aj najnáročnejšou súčasťou zariadenia čo sa týka údržby a opráv. Práve preto by ste si mali dopriať ochranné doplnky v podobe tvrdeného skla alebo fólie, ktoré poškodeniam zamedzia.   

Ako si vybrať tú správnu verziu?

Mnohí naši zákazníci chcú vedieť, aký rozdiel pocítia pri používaní ochrannej fólie a tvrdeného skla. Ochranné sklo preto odporúčame hlavne používateľom, ktorí na bezpečnosti nechcú zbytočne šetriť a potrpia si na vyšší štandard. Okrem nečistôt, vlhkosti a odrenín totiž telefón ochránia aj pred následkami pádov na zem a tvrdých nárazov. Na Mohsovej stupnici tvrdosti dosahujú 9. stupeň z 10. Kvôli tomu môžete o týchto sklách počúvať aj ako o diamantovej ochrane telefónu. Na tej istej stupnici sa ochranné fólie umiestňujú len na 3. priečke. Nedajte sa však pomýliť. Aj keď nemajú také tvrdé vlastnosti, všetko doháňajú svojou ohromnou flexibilitou. Ak totiž aj sú na vašom telefóne škrabance či iné poškodenia, tieto fólie ich vyplnia a obrazovku zanechajú vyhladenú a opticky zjednotenú. Chránia ju navyše aj pred mastnými odtlačkami prstov, nečistotami, prachom či iným bežným poškodením. Je to ideálne riešenie pre všetkých, ktorí zároveň do ochrany displeja nechcú mnoho investovať.   

Kvalitný mobil Motorola Moto G9 Power

Hľadáte dostupný telefón s naozaj veľkým a žiarivým displejom? Potom stavte na Motorola Moto G9 Power. Iste vás totiž osloví jeho 6,8 – palcový Full HD+ rozlíšenie, výrez pre 16 MPx kameru a moderný dizajn. Navyše s telefónom získate aj 64 / 128GB úložisko a samozrejme slot pre pamäťovú kartu, procesor Snapdragon 662 a 4GB operačnú pamäť. To všetko zabalené vo veľmi modernom prevedení a farebnosti, ktorá upúta hneď na prvý pohľad.