CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Motorola Moto G9 Plus

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 97
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Tvrdené sklá a ochranné fólie na Motorola Moto G9 Plus

Neviete sa rozhodnúť medzi ochranným sklom a fóliou? Máme pre vás jeden tip pre ľahší výber. Ak vám ide hlavne o zachovanie pôvodného designu telefónu bez akýchkoľvek prídavkov a svoj displej si prajete chrániť len pred bežnými nečistotami a odrením, celkom vám bude stačiť ochranná fólia. Tá je o čosi lacnejšia a telefónu nepridá ani centimeter naviac. Dokáže však vyhladiť už aj existujúce nerovnosti, takže displej bude pôsobiť opäť ako nový aj bez jeho predošlej výmeny. Ak však požadujete silnejšiu ochranu aj pred poškodením ostrými predmetmi či pádom zariadenia na tvrdé povrchy, spoľahnite sa radšej na temperované sklá. Sú síce o čosi drahšie, zato však omnoho pevnejšie a odolnejšie. Na Mohsovej stupnici tvrdosti dosahujú 9. stupeň z 10, čo je takmer diamantovo silná ochrana. Je teda vhodné aj do extrémnejších podmienok terénu.

Jednoduchá aplikácia, skvelý dizajn

Že ešte nemáte s ochrannými doplnkami na sklo skúsenosti a máte obavy z toho, ako ich nalepiť bez vzduchových bubliniek a iných nerovností? Už sa nemusíte strachovať. S každým balením vám totiž zašleme aj aplikačný set, kde nájdete dezinfekčné handričky aj podrobný návod, ako doplnky lepiť bezchybne a zároveň aj pomerne rýchlo. Na šetrné odlepenie vám potom ponúkame návod na našom blogu etuo.sk.

Skvelý smartfón Motorola Moto G9 Plus

Telefón Motorola Moto G9 Plus síce patrí do strednej triedy, ale nudiť sa s ním rozhodne nebudete! Jeho veľkou výsadou je napríklad skvelý 64 MPx fotoaparát alebo ultra výkonná batéria s kapacitou 5 000 mAh a možnosťou 30 W rýchleho nabíjania. Ak ste fanúšikom značky Motorola, iste vás poteší aj prítomnosť Moto gest: pomocou potiahnutia troch prstov s nimi vytvoríte snímok obrazovky, pomocou dvojitého otočenia zápästia zas otvoríte fotoaparát. Iste sa vám zapáči aj 6,8-palcový displej vo Full HD rozlíšení či prepracovaný mohutný dizajn.