Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Motorola Moto G9 Play

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Temperované sklá a ochranné fólie na Motorola Moto G9 Play

Hľadáte naozaj spoľahlivú ochranu displeja? Potom určite stavte na ochranné fólie a tvrdené sklá na váš telefón Motorola Moto G9 Play. Fólie majú výhodu v obrovskej flexibilite materiálu, a tak dokážu na displeji vyplniť už existujúce nerovnosti. Vďaka tomu vašu obrazovku dokonale vyhladia aj pokiaľ už na nej máte škrabance či väčšie ryhy. Na druhú stranu však nie sú také odolné voči nárazom na tvrdé povrchy či pôsobeniu ostrých predmetov. Tvrdené sklá sú v tom na druhú stranu hotovým expertom. Sú vyrobené z kvalitného plastu s vysokou molekulárnou hustotou. Práve táto molekulárnej hustota dáva ochrannému sklu jeho tvrdosť. Tá dosahuje až 9 stupňov na Mohsovej stupnici z celkových 10 stupňov. Ochranné sklá pôsobia na mobile veľmi prirodzene. Sú krásne číre, majú hrúbku len do 0,6 cm a ich hrany sú príjemne zaoblené. Stopercentne zachovávajú aj dotykové vlastnosti displeja, takže po čase ideálne celkom zabudnete, že ich na mobile neustále nosíte.

Ochranné doplnky si nalepíte aj sami

Že sa v doplnkoch nevyznáte a nebudete ich vedieť aplikovať? Žiadne strachy! Ku každému baleniu ochranných doplnkov vám naviac pribalíme aj sadu čistiacich handričiek a popis podrobného postupu aplikácie. Nalepiť si ich tak môžete celkom sami aj bez predošlých skúseností.

Zahrajte sa s Motorola Moto G9 Play

Dovoľte svojmu telefónu Motorola Moto G9 Play, aby vám skvele poslúžil na všetko, čo si prajete. Napríklad na robenie nádherných ostrých a detailných fotiek s 48 MPx fotoaparátom s trojitým objektívom dokonca aj pri menšom množstve svetlo či v noci. Alebo na hranie online hier bez spomaľovania či zasekávania vďaka výkonnému procesoru. A to všetko bez potreby nabíjania zariadenia celé dva dni s batériou s kapacitou 5 000 mAh. Zvládnete s ním jednoducho prácu aj zábavu presne tak, ako si predstavujete. Teraz už len zostáva zabezpečiť mu tú najkvalitnejšiu ochranu.