+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Motorola Moto G8 Power Lite

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Ochrana displeja Motorola Moto G8 Power Lite je dôležitá

Je skvelé, pokiaľ svojmu telefónu “držíte chrbát” pomocou ochranného puzdra alebo kvalitného obalu. Lenže ani ten nedokáže dokonale ochrániť váš displej pred poškodením, odretím alebo poškriabaním. Jedinou osvedčenou možnosťou je používať ochrannú fóliu alebo tvrdené sklo, ktoré dokážu aj týmto problémom účinne predchádzať. Ochranné fólie na Motorola Moto G8 Power Lite z našej ponuky presne sadnú na obrazovku a vďaka ich tenkým okrajom onedlho zabudnete, že sú súčasťou vášho telefónu. Na druhú stranu majú skvelú schopnosť ochraňovať povrch pred škrabancami, prachom alebo vlhkosťou. Ideálne sa hodia pokiaľ už používate ochranný kryt s vyklápacím krídlom, ktoré chráni povrch pred najväčším mechanickým poškodením pri páde telefónu z vyššej výšky. Ak však používate len zadný kryt, rozhodne stavte na tvrdené sklo na displej. To je odolné nielen voči pádom telefónu, ale taktiež pri pôsobení ostrých predmetov ako je hrot noža alebo kľúče. Vďaka špeciálnej metodike výroby dosahuje tento materiál obrovskú tvrdosť, čo ho predurčuje k používaniu ako tej najspoľahlivejšej ochrany. 

Ochranné sklá a folie majú množstvo skvelých vlastnotí

Ochranné prostriedky na displeje nie sú len odolné, ale taktiež veľmi príjemné na dotyk. Ich povrch je potiahnutý oleofóbnou vrstvou, ktorá chráni obrazovku pred vlhkosťou a nečistotami, ale zároveň aj pred mastnými odtlačkami prstov. Pôsobí veľmi jemne práve preto, aby sa vám váš telefón čo najjednoduchšie ovládal.        

Pripravte sa na Motorola Moto G8 Power Lite

Moderný zaoblený dizajn perfektne pasujúci do ruky v krásnych zelenomodrých odtieňoch, batéria s kapacitou 5 000 mAh, ktorá vás podrží až 3 dni a výkonný 2,3 GHz osemjadrový procesor. To je len niekoľko výhod, ktoré vám prinesie telefon Motorola Moto G8 Power Lite. Iste vás na ňom zaujme aj 6,5-palcový Max Vision HD+ displej prehrávajúci strhujúce videá a fotografie rovnako ako 64 GB + 256 GB úložného priestoru pre vaše fotografie, videá a ďalšie dôležité informácie.